مدیرعامل شرکت مخابرات آذربایجان‌شرقی از وجود اختلال در شبکه مخابراتی همراه در تبریز خبر داد.

به گزارش تبریزمن، امروزه تلفن به خصوص تلفن‌های همراه جزء لاینفک زندگی مردم شده و این وسیله که از آن به عنوان وسیله شخصی یاد می‌شود تا جایی پیش رفته که خیلی‌ها امکان زندگی بدون آن برایشان مانند هوا ممکن نیست.

اما یکی دو هفته‌ای می‌شود که تلفن شهروندان تبریزی در برخی نقاط مدام بوق اشغال می‌زند و صوتی آزار دهنده طی تماس شما با تلفن همراه مخاطب شنیده می‌شود و شما را مجبور به قطع ارتباطی که درصدد برقراری آن بودید می‌کند.

برای رها شدن از این مشکل آزار دهنده دست به دامن مخابرات استان و در راس آن مدیر عامل این مجموعه شدیم که وی در تماس اولیه ما از نبود مشکل خاص در شبکه مخابراتی در حوزه مدیریتش شد ولی توضیحات و دلایل ما وی را مجاب کرد که برای بررسی این مشکل چند دقیقه‌ای زمان درخواست کنند.

محمد فرقانی مدیرعامل شرکت مخابرات آذربایجان‌شرقی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در تبریز با اشاره به اینکه شبکه مخابراتی در تبریز مدام پایش می‌شود، اظهار داشت: شاخص‌هایی که در این پایش‌ها برداشته می‌شود هر نوع مشکل را در سیستم مخابراتی به ما انعکاس می‌دهد.

وی در عین حال تاکید کرد: در شبکه مخابراتی دائما شاهد اختلال هستیم که کارشناسان مخابرات استان با رصد آنها در کمترین زمان نسبت به رفع آن اقدام می‌کنند.

فرقانی پس از بررسی‌های انجام شده از وجود اختلال در شبکه مخابراتی تبریز خبر داد و افزود: این اختلال در آنتن‌های مناطق منظریه، ترمینال و بیمارستان عالی‌نسب به دلیل نصب «۳g» اتفاق افتاده است.

این مقام مسئول در حوزه مخابراتی آذربایجان‌شرقی درباره زمان رفع این مشکل نیز اضافه کرد: نصب سیستم «۳g» در منظریه و ترمینال تا فردا به پایان می‌رسد ولی در مناطق ارم و بیمارستان عالی‌نصب زمان بر‌خواهد بود.

وی در رابطه با سی‌دی‌های «بانک اطلاعاتی سازمان‌ها، مشاغل و منازل استان» که اخیرا در بین دکه‌داران و فروشگاه‌های سطح شهر تبریز توزیع شده است، تصریح کرد: این سی‌.دی توسط شرکتی خصوصی ولی با مجوز مخابرات گردآوری شده اما این به این معنی نیست که اگر این شرکت و خدمات آن مشکلی داشته باشد طرفین برای حل اختلاف به مخابرات مراجعه کنند چرا که برای حل اختلافات باید به قوه قضائیه و دادگاه‌های مربوطه مراجعه کرد.

فرقانی در پایان تاکید کرد: برای حل این اختلاف نیز باید از طریق قوه قضائیه اقدام شود.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :