به گزارش تبریزمن، سعید عباسی مدیرعامل تراکتور بعد از پیروزی تیمش برابر سایپا گفت: تیم ما کمی خسته بود چون فاصله بازی ها خیلی کم است. ما یک نگاه به بحث ملی داریم و لیگ قهرمانان آسیا هم هست. این مسئله فشار برای ما ایجاد کرده است. امیدوارم این پیروزی روحیه خوبی شود برای بازی با پاختاکور تا از آن دیدار هم دست پر خارج شویم.

وی درپاسخ به این سوال که در نهایت تیمش در کدام کشور میزبان تیم های عربستانی است، گفت: ما جلساتی داشتیم و نظرات را ارائه دادیم. تصمیم نهایی را هم فدراسیون می گیرد و به ما اعلام می کند.

مدیرعامل تراکتورسازی در پاسخ به این سوال که نظرش راجع به پیروزی تیم گسترش فولاد برابر ذوب آهن چیست، بیان کرد: واقعا گسترش تیم عجیبی است. آنها خوب بازی می کنند و خوشحالیم از اینکه مقابل ذوب آهن پیروز شده اند.

وی درپاسخ به این سوال که وضعیت شفیعی و شریفی دو بازیکن تیمش چگونه است، گفت: شفیعی مشکل شخصی داشت و این بازی نبود. من رقم های مربوط به بدهی های او را نمی دانم و امیدوارم مشکلاتش حل شود. شریفی هم مچ پایش آسیب دیده بود و قرار شد آن را مداوا کند.

عباسی درپاسخ به این سوال که آیا تیمش به سمت قهرمانی می رود یا نه، گفت: نمی شود گفت که تا آخر فصل چه می شود. مثل فصل گذشته می تواند همه چیز عوض شود ولی ما به تیممان اعتماد کامل داریم.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :