فرمانده انتظامی تبریز از کشف البسه، کالای قاچاق و مواد مخدر تا جمع آوری معتادان انگشت نما و انهدام دو کارگاه تولید کره حیوانی و رب گوجه فرنگی غیر مجاز در استان خبر داد.

به گزارش تبریزمن، سرهنگ فرهنگ نوروزی در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس افزود: ۱۰ هزار قلم انواع لوازم شوینده و بهداشتی توسط ماموران انتظامی کلانتری ۱۳ شمس تبریزی کشف شده است.

وی اظهار کرد: ماموران این کلانتری با شناسایی محل اختفای متهمان، موفق شدند در یک عملیات غافلگیرانه، دو نفر را در این زمینه دستگیر و یک کامیون حاوی این تعداد انواع مواد شوینده و بهداشتی غیرمجاز و قاچاق را توقیف کنند.

فرمانده انتظامی تبریز از قاطعیت پلیس در اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی و جمع آوری ۸۸ معتاد تابلو توسط ماموران انتظامی این شهرستان و معرفی به مرکز بازپروری خبر داد و یادآور شد: این طرح با حضور چندین تیم از یگان فوریت های پلیسی ۱۱۰ و کلانتری ها در مناطق مختلف این شهر انجام شد.

سرهنگ نوروزی ادامه داد: یک سارق حرفه ای خودرو و داخل خودرو با ۹ فقره سرقت، توسط ماموران انتظامی کلانتری ۱۹ اندیشه دستگیر شد.

وی گفت: متهم در بازجویی های اولیه منکر هرگونه ارتکاب جرم بود اما با انجام بازجویی تکمیلی و مشاهده مستندات پلیس به این سرقت ها اعتراف کرد.

کشف البسه قاچاق ۵ میلیاردی در تبریز

رئیس پلیس آگاهی آذربایجان شرقی از کشف ۲۵ هزار و ۲۴ البسه قاچاق به ارزش پنج میلیارد ریال خبر داد.

سرهنگ صابر عباس زاده در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، افزو.د: در این راستا یک نفر متهم دستگیر شد.

اهداء کلاه ایمنی در بین موتورسواران قانونمند در هریس

فرمانده انتظامی هریس از اهداء تعدادی کلاه ایمنی در بین موتورسواران نمونه و قانونمند در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ ستار داداشی افزود: این اقدام در راستای ارتقای فرهنگ ایمنی و رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی انجام شد.

** انهدام دو کارگاه تولید کره حیوانی ورب گوجه فرنگی غیرمجاز در سراب

فرمانده انتظامی شهرستان سراب از کشف و انهدام دوکارگاه تولید و بسته بندی مواد غذایی غیر مجاز و تقلبی، در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ توحید فارسی افزود: در بازرسی از این کارگاه ها یک هزار و ۶۰۰ کیلوگرم کره حیوانی غیر مجاز از نوع مارگارین و ۱۹ هزار کیلوگرم رب گوجه فرنگی غیر بهداشتی به ارزش ۸۰۰ میلیون ریال کشف شد.

توقیف کامیون با ۲۱ میلیون ریال خلافی در شبستر

فرمانده انتظامی شبستر از توقیف یک دستگاه کامیون با ۲۱ میلیون ریال خلافی خبر داد و گفت: در راستای برخورد با رانندگان متخلف و حادثه ساز ماوران راهنمایی و رانندگی این شهرستان یک دستگاه کامیون بنز را به علت تخلف از قوانین مقررات راهنمائی و رانندگی متوقف کردند.

سرهنگ فریدون حیدری افزود: پس از بررسی و استعلام سوابق مشخص شد که این خودرو دارای ۲۱ میلیون ریال خلافی پرداخت نشده است که خودرو توقیف شده به پارکینگ منتقل شد.

وی، همچنین از دستگیری ۳ فروشنده مواد مخدر و کشف بیش از نیم کیلوگرم تریاک در این شهرستان خبر داد و یادآور شد: ماموران، متهمان را در اطراف این شهرستان شناسایی و در یک عملیات غافلگیرانه آنان را دستگیر کردند.

متهمان پس از تشکیل پرونده، برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شدند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :