همزمان با روزهای حساس قبل از انتخابات مجلس شورای اسلامی و ایام تائید صلاحیت های کاندیدا ها خبرهای جالبی از گوشه و کنارشهر به گوش میرسد.

به گزارش تبریزمن، شنیده های از تلاش احزاب و گروه های سیاسی مختلف برای ارائه لیست های منسجم شش نفره در محفل های خاص سیاسی مختلف خبر میدهد و گفته میشود نفراتی که در روزهای ثبت نام به صورت گروهی در فرمانداری حضور یافته بودند از همان اول ائتلاف های خود را مشخص کرده اند که از هر دو قشر اصلاح طلب و اصولگرا در بین این افراد حضور دارند.

همچنین در روزهای گذشته برخی منابع آگاه از کمک های چند صد میلیونی تنی چند از مدیران سابق تبریز به برخی رسانه های تندرو استان خبر داده اند که حتی گفته میشود یکی دو رسانه خاص مدتی است که فعالیت های تبلیغاتی گسترده خود را در کانال های تلگرامی و شبکه های مجازی شروع کرده اند.

برخی کارشناسان و تحلیل گران سیاسی استان هم از تلاش رسانه های اصولگرای بومی برای تقویت و زنده کردن دوباره برخی مهره های سوخته دولت سابق که این روزها هیچ محبوبیتی در بین مردم ندارند،‌صحبت میکنند و گفته میشود تلاش ها برای محبوب سازی و مردمی نشان دادن انگشت شمار افرادی که در سالهای گذشته با دوری از مردم تبریز هیچ جایگاهی در این شهر نداشته اند به شدت در حال برنامه ریزیست.

از اصلاح طلبان استان هم خبر میرسد که محفل های سیاسی و انتخاباتی برای تشکیل ائتلافی قوی با حضور کاندیداهای نام آشنا در حال شکل گیریست و شنیده هایی از برگزاری برخی میهمانی ها در رستواران های خاص برای رسیدن به تجمیع نهایی در مورد لیست های انتخاباتی در حال برگزاریست.

همچنین شنیده هایی از تشکیل ستادهای انتخاباتی برخی کاندیدا ها در سطح شهر به گوش میرسد که هنوز قطعیت این موضوع از سوی رسانه ها و افراد آگاه تائید نشده است.

آنچه جالب توجه است هزینه های کلان برخی کاندیداها برای تبلیغات رسانه ای می باشد که معلوم نیست با در نظر گرفتن این قرارداد ها آقایان تا چه سطحی برای خود بودجه تبلیغاتی در نظر گرفته اند.البته برخی افراد صحبت هایی از هزینه های یکی دو میلیاردی برخی کاندیدا ها در روزهای آتی میکنند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :