سعید شبستری گفت: مردم ما علی رغم تمام تلاش‌هایی که توسط دشمنان نظام صورت گرفته و سعی بر این بوده که مردم از نظام دلسرد شوند، با حضور خود بار دیگر علاقه خود به میهن و نظام‌شان را به نمایش گذاشتند.

تبریزمن، سرویس سیاسی: سعید شبستری معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی که برای انداختن رای خود در صندوق در مسجد سالار شهیدان حضور پیدا کرده بود، در گفتگویی کوتاه با خبرنگار تبریزمن گفت: حضور مردم تا این لحظه بسیار عالی بوده و از همان دقایق ابتدایی که رای گیری آغاز شد، افراد واجد شرایط با شور و اشتیاق و هیجان و علاقمندی در حوزه‌ها حضور پیدا کردند. این حضور نسبت به دوره های گذشته بسیار چشمگیرتر بوده و مثال زدنی است. مهم حضور مردم و مشارکت حداکثری است تا مردم بتوانند در سرنوشت خود و آینده نظام تاثیرگذار باشند.

photo_2017-05-19_19-32-34

وی ادامه داد: اکثر مردم نیز این موضوع را رعایت کرده و به گفته‌های مقام معظم رهبری عمل کردند و نشان دادند که همیشه در موقعیت‌های حساس در صحنه هستند و خواهند بود. امروز شاهد یک جشن بزرگ انقلاب خواهیم بود. نکته مهمی که وجود دارد این است که افرادی انتخاب شوند که خدمتگذار مردم بوده و بتوانند به عنوان منتخب مردم برای پیشرفت کشور تلاش کنند.

وی در خاتمه گفت: طبق آخرین اخباری که به دست ما رسیده است، تمامی حوزه‌های رای گیری مملو از جمعیت بوده و جعیت با صبر و حوصله منتظر رای دادن هستند. همین موضوع نشان می‌دهد که مردم ما علی رغم تمام تلاش‌هایی که توسط دشمنان نظام صورت گرفته و سعی بر این بوده که مردم از نظام دلسرد شوند، با حضور خود بار دیگر علاقه خود به میهن و نظام‌شان را به نمایش گذاشتند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :