به گزارش تبریزمن، هفته اول لیگ برتر فوتبال در حالی آغاز خواهد شد که تیم‌های تهرانی بیشترین تعداد بازیکن محروم را در ترکیب خود دارند. پرسپولیس با پنج بازیکن صدرنشین این فهرست است و نفت تهران و استقلال به ترتیب با سه و دو محروم در رده‌های بعدی قرار دادرند. اسامی کامل محرومان هفته اول لیگ پانزدهم به شرح زیر است:

پرسپولیس تهران: پس از دربی برگشت، امید عالیشاه و علیرضا نورمحمدی هر کدام یک جلسه و سوشا مکانی سه جلسه از همراهی با این تیم محروم شدند. بابک حاتمی نیز به علت دریافت کارت زرد در این دیدار، بازی بعدی تیمش را از دست داد. همچنین کارت قرمز مهدی طارمی پس از اخراج او در دیدار مقابل الهلال به اولین دیدار لیگ منتقل شده است. بدین ترتیب برانکو چند تن از بازیکنان کلیدی‌ خود را در نخستین دیدار این تیم مقابل پدیده مشهد در اختیار نخواهد داشت.

نفت تهران: نفت نیز سیامک کوروشی، وحید حمدی‌نژاد و آلویس برترند نانگ را در دیدار نخست در ترکیب نخواهد داشت که این امر، کار منصوریان را در مقابل تراکتورسازی پرمهره سخت خواهد کرد.

استقلال تهران: هرائر مگویان به علت دریافت کارت زرد در دربی تهران در آخرین دیدار استقلال در لیگ چهاردهم از همراهی تیمش محروم است و حنیف عمران زاده نیز به علت درگیری با سوشا مکانی برای سه جلسه نمی تواند استقلال را همراهی کند.

ملوان بندرانزلی: فرزاد حاتمی، محمدحسین کنعانی زادگان

تراکتورسازی: سامان نریمان جهان

فولاد مبارکه سپاهان: شهاب گردان

صبای قم: محمدامین آرام طبع

استقلال خوزستان: سید مهدی سید صالحی

پدیده خراسان: مسعود نظرزاده

راه آهن: سیامک کوهنورد

سایپا البرز: مهدی ترابی

گسترش فولاد: سید امید نظامی‌پور

 


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :