تیم فوتسال مس سونگون با برتری دو بر یک برابر شرکت ملی حفاری اهواز ، اسبش را برای قهرمانی زین کرد و با کسب سه امتیاز شیرین خانگی بار دیگر تا بیخ گوش تأسیسات رسید.

به گزارش تبریزمن، در هفته شانزدهم رقابت های لیگ برتر فوتسال کشور عصر امروز ارتش لاله های نارنجی در حضور بیش از ۳ هزار تماشاگر و هوادار تبریزی در شرایطی به مصاف شرکت ملی حفاری اهواز رفت که پیش از این دیدار همگان دیداری سخت و نفس گسر را برای یاران افضل پیش بینی می کردند.

مس بازی را با انگیزه و قدرت بالا و تدارک حملات متعدد روی دروازه حفاری آغاز کرد و چندین و چند بار نیز تا آستانه فتح دروازه شاگردان حسن زاده پیش رفت با این حال بی دقتی مسی ها مانع از ثبت گل های رنگارنگ در این بازی شد.

IMG_8394
مس در ۱۰ دقیقه ابتدایی نیمه اول ۵ بار توسط رامین رستمیان ، حسین طیبی ، بلو ، دیگو و مرتضی عزتی تا آستانه گلزنی پیش رفت اما موقعیت ها یکی پس از دیگری هدر رفت تا این که بلو برزیلی با استفاده از هوش و تکنیک منحصر به فرد خود گره بازی را باز کرد و اولین گل بازی به نام خود نوشت تا بازی با همین تک گل این بازیکن خاتمه یابد.

نیمه دوم را نیز مسی ها طوفانی و با حملات دامنه دار خود آغاز کردند که نتیجه این حملات نیز ثبت گل دوم توسط حسین طیبی بود.
طیبی در این صحنه توپی را که مرتضی عزتی پس از عبور از دو مدافع اهوازی به وی رسانده بود با یک ضربه فنی و دقیق به کنج دروازه حفاری فرستاد.

در شرایطی که بازی با حملات مس در جریان بود فرهاد توکلی روی یک ضد حمله تک گل تیمش را به ثمر رسانید تا فاصله به حداقل برسد.
در نهایت دیدار نزدیک و سراسر هیجان  تیم های مس سونگون و ملی حفاری اهواز با نتیجه ۲ بر یک به نفع ارتش لاله های نارنجی خاتمه یافت تا مس با این سه امتیاز شیرینم خانگی و با توجه به شکست تأسیسات دریایی برابر میثاق تهران به یک امتیازی این تیم در صدر جدول برسد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :