استادیوم ۷۰ هزار نفری یادگار امام ره تبریز در بالاترین سطح آمادگی جام باشگاههای آسیا و لیگ برتر فوتبال قرار دارد و تمامی تمهیدات برای بازی تیم تراکتورسازی در استادیوم یادگار امام ره برای هواداران مهیاست.

به گزارش تبریزمن، نشست برگزاری رقابت های لیگ برتر فوتبال در استادیوم یادگار امام (ره) تبریز ظهر سه شنبه با حضور مسئولان استان برگزار شده و در این نشست تمامی مسئولان به بررسی وضعیت استادیوم یادگار امام (ره) و آمادگی برای میزبانی این رقابت ها پرداختند.

جمشید نظمی در این نشست اظهار داشت: استادیوم ۷۰ هزار نفری یادگار امام ره تبریز با تلاش کادر مدیریتی و اجرایی و همکاری ارگانها و نهادها همواره میزبان شایسته ای برای رقابتهای فوتبال جام باشگاههای آسیا بوده و نمرات قبولی و بالای را از AFCدریافت کرده است و این روند نیز در فصل جاری جام باشگاههای آسیا نیز با قدرت ادامه خواهد داشت.

نظمی افزود : تلاش اداره کل ورزش و جوانان استان و اداره ورزش و جوانان شهرستان تبریز و ارگانها و نهادهای دولتی و اجرایی مهیا کردن محیطی سالم و آرام برای هواداران فهیم تبریز و استان و تیم تراکتورسازی است و در این راه نیز اقدامات و موفقیت های خوبی را داشته است.

وی افزود : همه الزامات AFC و فدراسیون فوتبال برای بازیهای تیم تراکتورسازی در جام باشگاههای آسیا مهیاست و مشکلی برای برگزاری این رقابت وجود ندارد.

نظمی تصریح کرد :تیم پرافتخار تراکتورسازی تبریز که همواره نماد فرهنگ ، تاریخ و هویت آذربایجان نیز هست امسال به حول و قوه الهی و حمایت هواداران پرشور و تلاش کادر فنی و بازیکنان نتایج بسیار خوبی را در جام باشگاههای آسیا کسب خواهد کرد و این افتخارات با حمایت هواداران پرشور و مسئولین همیشه در صحنه ، در سطح ایران و آسیا ادامه خواهد داشت و در این راه هواداران فهیم نقش کلیدی داشته و همواره باید در میدان حمایت باشند.

وی در ادامه بیان داشت : تراکتورسازی چیزی بزرگتر از باشگاه است و می‌توان آن را به عنوان بخشی از هویت فوتبال ایران و فرهنگ کشورمان قلمداد کردو این تیم میتواند در باشگاههای آسیا به نتایج درخشانی دست یابد.


Galaxy S7 - 944 x 150

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :