به گزارش تبریزمن، “علیرضا رحیمی” رئیس هیئت ورزش های رزمی استان آذربایجان شرقی در حاشیه جلسه هماهنگی برگزاری اولین لیگ کیک بوکسینگ کشور در گفتگو با خبرنگار تبریزمن گفت: جلسه هماهنگی برگزاری اولین لیگ استانی کیک بوکسینگ کشور با حضور مدیران عامل تیم های شرکت کننده و اعضاء هیئت های رزمی استان برگزار شد. این جلسه به منظور آشنایی بیشتر با آیین نامه سازمان لیگ و مسابقات در نظر گرفته شده بود.

DSC_0203

وی در خصوص هدف از برگزاری این لیگ توضیح داد: هدف از برگزاری این لیگ، ایجاد زمینه مناسب جهت شناسایی، کشف استعداد و بوجود آوردن رقابت سالم بین بازیکنان، مربیان می باشد. همچنین درنظر داریم با گسترش هنر های رزمی الاخصوص کیک بوکسینگ در بین مجامع ورزشی و عموم مردم، با بلای خانمانسوز اعتیاد مبارزه کنیم.

رئیس سازمان لیگ کیک بوکسینگ استان در خصوص تیم های شرکت کننده و زمان شروع مسابقات ادامه داد: در این مسابقات تیم های دبیری، مس سونگون، پایاسازه، انصارولایت، پارک آبی تبریز و هیئت چند شهرستان دیگر اعلام آمادگی کرده اند. در حلسه ای که ۲ هفته دیگر برگزار خواهد شد، بعد از مشخص شدن تعداد تیم های شرکت کننده، زمان دقیق شروع مسابقات به اطلاع ورزش دوستان خواهیم رساند.

DSC_0201

رئیس هیئت ورزش های رزمی استان آذربایجان شرقی اظهار داشت: با توجه به اینکه برای اولین بار است که لیگ کیک بوکسینگ در ایران استارت می خورد و این لیگ در تبریز برگزار خواهد شد، امیدواریم بتوانیم با حمایت های رسانه های استانی، جان دوباره ای به ورزش رزمی ببخشیم و بتوانیم همانند سایر رشته های ورزشی، در رشته رزمی کیک بوکسینگ نیز بدرخشیم.

وی در خصوص مقررات و شرایط برگزاری لیگ گفت: مسابقات در یک رده سنی بزرگسالان بصورت آماتور و استایل لو کیک برگزار خواهد شد و بازیکنان جوانان نیز قادر به شرکت در رده سنی بزرگسالان با ارائه رضایت نامه محضری والدین می باشند. همچنین مسابقات در هفت وزن ۶۰، ۶۵، ۷۰، ۷۵، ۸۰، ۸۵ و + ۹۰ برگزار خواهد شد و هر باشگاه در هر وزن حداکثر دوبازیکن اصلی و ذخیره می تواند داشته باشد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :