به گزارش تبریزمن،دیدار تیم‌های فولاد خوزستان و ماشین‌سازی تبریز از ساعت ۲۰:۴۵ در ورزشگاه ورزشگاه غدیر اهواز در حضور حدود ۲ هزار تماشاگر آغاز شد. این بازی با نتیجه ۲ بر یک به سود ماشین‌سازی تبریز به پایان رسید.

دو تیم ماشین سازی و فولاد خوزستان در ورزشگاه غدیر به مصاف هم رفتند که فولادی ها در نیمه اول فرصت های بیشتری نسبت به حریف داشتند که این فرصت ها روی ضربات کاشته و سانتر های ایمانی به وجود آمد. باید دید در نیمه دوم تفکرات خطیبی و سعداوی چه نتیجه ای را رقم خواهند زد.

در نیمه دوم شرایط عوض شد و ضربه میلاد بدرقه با اشتباه فاحش مهدی اسلامی به گل تبدیل شد اما یک دقیقه بعد سامان نریمان جهان توانست بازی را روی سانتر صادقیان به تساوی برساند.

در دقیقه ۶۲ سانتر دوباره صادقیان توسط قاسمی نژا به دومین گل ماشین سازی تبدیل شد تا شاگردان خطیبی بازی عقب افتاده را جبران کنند. اکبر ایمانی یک پنالتی برای فولادی ها از دست داد.

در اولین بازی ماشین سازی در تاریخ لیگ برتر، شاگردان رسول خطیبی موفق شدند تا علی رغم عقب افتادن از فولاد، سه امتیاز شیرین را از اهواز به تبریز ببرند.

با این نتیجه،‌ماشین‌سازان سومین شگفتی لیگ را پس از شکست ذوب آهن مقابل سیاه جامگان و باخت خانگی سپاهان برابر پدیده رقم زدند.

حق‌وردی داور این دیدار به عبدالله کرمی و عبدالله ناصری از فولاد و سامان نریمان جهان از ماشین‌سازی کارت زرد نشان داد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :