بازیکن تیم فوتبال تراکتورسازی گفت: کاملا آماده بازی با نفت هستیم و بازیکنان ما با انگیزه ی که دارند از اولین بازی خود برای کسب پیروزی به میدان خواهیم

به گزارش تبریز من، بختیار رحمانی بازیکن تیم تراکتورسازی در گفت و گو با تبریز من در مورد بازی این تیم با نفت تهران اظهار داشت: بازی سختی را مقابل نفت خواهیم داشت ولی با تمرینات خوبی که داشتیم امیدوارم یک نتیجه خوب و ایده آلی را در بازی اول خود با برد شروع کنیم.

وی افزود: تیم نفت هم امسال بازیکنان خوبی را جذب کرده است و از خوب های لیگ است ولی با تمرینات خوبی که داشتیم برای کسب یک نتیجه خوب تلاش خواهیم کرد.

بازیکن تراکتورسازی گفت: کاملا آماده بازی با نفت هستیم و بازیکنان ما با انگیزه ی که دارند از اولین بازی خود برای کسب پیروزی به میدان خواهیم رفت .

بختیار حمانی

وی تصریح کرد: تیم ما شرایط خوبی را دارد ولی حریف ما از تیم های خوب لیگ است و باید با دقت و قدرت بالایی مقابل نفت بازی کنیم تا بتوانیم نتیجه دلخواه خودمان را کسب کنیم.

رحمانی گفت: خود من از شرایط فنی و روانی در وضعیت خوبی هستم و آماده شروع لیگ هستم تا برای تیم مفید واقع شوم.

وی تاکید کرد: امیدوارم جمعه هواداران با حضور در ورزشگاه و با تشویق های خودشان از تیم ما حمایت کنند و کمک کنند تا نفت را شکست دهیم.

بازیکن تراکتورسازی گفت: امیدوارم از هفته اول لیگ شروع خوبی داشته باشیم و لیگ را با سه امتیاز اول خود استارت مسابقات را بزنیم و اتفاقات بازی گذشته با نفت در بازی اخر را به فراموشی بسپاریم.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :