به گزارش تبریزمن، تیم‌های فوتبال نفت تهران و تراکتورسازی تبریز در ادامه هفته شانزدهم رقابت‌های لیگ برتر از ساعت ۱۵ امروز در ورزشگاه تختی به مصاف هم رفتند که این دیدار با حساب یک بر صفر با برتری تیم تبریزی به پایان رسید.

در دقیقه ۱۱ این دیدار فرزاد حاتمی برای تراکتورسازی گلزنی کرد که این گل با تشخیص داور مسابقه خطا اعلام شد.

در دقیقه ۴۵+۱نیز سعید آقایی موفق شد برای تراکتور گلزنی کند.

نفت در نیمه دوم فشار زیادی را برای به ثمر رساندن گل مساوی وارد کرد که البته این حملات راه به جایی نبرد و بازی به سود تراکتور با پایان رسید.

یدالله جهانبازی قضاوت این دیدار را برعهده داشت. علی قربانی از نفت و سروش رفیعی از تراکتورسازی از داور مسابقه کارت زرد گرفتند.

روند صعودی نفت پس از چند برد پیاپی در این دیدار قطع شد و تراکتورسازی نیز همراه با قلعه‌نویی در سومین دیدار به دومین برد رسید.

شاگردان قلعه‌نویی با این پیروزی با ۲۵ امتیاز جای سپاهان را در جدول گرفته و هفتم شدند. نفت نیز با ۲۲ امتیاز در رده نهم باقی ماند.

منصوریان در این دیدار با ترکیب، وحید شیخ ویسی، وحید حمدی‌نژاد(۷۵ میلاد زکی‌پور)، مهدی شیری، حمید بوحمدان، سیامک کوروشی، آرش رضاوند(۸۲ مجتبی حقدوست)، ایمان مبعلی، رضا علیاری، وحید امیری، ارسلان مطهری و آلویز نانگ (۴۵ علی قربانی) بازی کرد.

همچنین امیر قلعه نویی سرمربی تراکتورسازان نیز با ترکیب، محمدرضا اخباری، سعید آقایی، کارلوس کاردوسو، خالد شفیعی، علی حمودی(۷۴ ایران‌پوریان)، مهدی کیانی، سینا عشوری، شاهین ثاقبی، ایوب کلانتری، فردین عابدینی(۴۵ سروش رفیعی)، فرزاد حاتمی در نیمه های اول و دوم ظاهر شد.


Galaxy S7 - 944 x 150

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :