جشنواره شهید رجایی با شعار “آرامش و قانون مداری در دولت تدبیر و امید” و با تجلیل از دستگاه های اجرایی برتر آذربایجان شرقی در تبریز به کار خود پایان داد.

به گزارش تبریزمن، در این مراسم که در راستای نهادینه کردن ارتقاء و بهبود عملکرد دستگاه های اجرایی استان، ترویج فرهنگ کار تیمی به جای امور فردی و معرفی ارگان های برتر در شاخص های مختلف اختصاصی و عمومی برگزار گردید ادارات کل بیمه سلامت، آموزش و پرورش، امور اقتصادی و دارایی، ثبت اسناد و املاک، دامپزشکی، ناظر گمرکات استان، جهاد کشاورزی، آب و فاضلاب شهری و دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی تبریز به عنوان ۹ مجموعه برتر معرفی و مدیران و مسوولان آنها مورد تقدیر قرار گرفتند.

photo_2016-09-14_21-17-11
همچنین از خدمات ۲ دستگاه برگزیده آذربایجان شرقی شامل اداره کل بهزیستی و شرکت آب و فاضلاب روستایی نیز به انتخاب استاندار تجلیل و قدردانی به عمل آمد.

اسماعیل جبارزاده هم در این مراسم برگزاری جشنواره شهید رجایی را فرصت مناسبی برای مرور عملکرد نقاط قوت و ضعف سال گذشته دستگاه های اجرایی استان دانست و گفت:علی رغم تلاش تمام دستگاه های اجرایی آذربایجان شرقی، اما باز هم جای کار کردن وجود دارد زیرا اگر این نوع ارزیابی ها نباشند نمی توان وضعیت خدمت رسانی به مردم شریف را کنترل و جمع بندی نمود.

استاندار آذربایجان شرقی با انتقاد از عدم همکاری و مشارکت ۵ دستگاه اجرایی استان شامل شهرداری، اداره کل اوقاف و امور خیریه، بنیاد مسکن، کمیته امداد و دانشگاه های غیرپزشکی در پروسه ارزیابی ها افزود:نباید هیچ یک از دستگاه های اجرایی استان ما از این نوع ارزیابی ها واهمه داشته باشند زیرا دلیلی برای این اقدام نیست و اگر سهل انکاری شود روند رو به رشد مسیر پیشرفت منطقه با مشکل مواجه خواهد شد.

وی در خاتمه از اقتصاد مقاومتی، توجه به سند تدبیر و توسعه استان، تحقق اهداف سند توسعه و تکریم ارباب رجوع به عنوان مواردی نام برد که در ارزیابی های سال جاری دستگاه های اجرایی آذربایجان شرقی لحاظ گردد.

شهرام صادق زاده


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :