استاندار آذربایجان شرقی عصر امروز به همراهی اعضای شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان از مرکز بازپروری و اقامتی میان‌مدت باغ فرشته در منطقه کجوار تبریز بازدید کرد.

به گزارش تبریزمن، اسماعیل جبارزاده در این بازدید ضمن حضور در قسمت‌های مختلف این مرکز، با تعدادی از مددجویان آن گفت‌وگو و با توضیحات مدیران مرکز در جریان فعالیت‌های آن قرار گرفت.

وی همچنین با حضور در کارگاه‌های خیاطی و دوخت لباس، صنایع دستی و ساخت لوازم خانگی و همچنین گلخانه‌ای که به همت مددجویان این مرکز ایجاد شده است در جریان فعالیت‌های تولیدی و اشتغال‌آفرینی در این مرکز قرار گرفت.

استاندار آذربایجان شرقی با قدردانی از تلاش‌های صورت گرفته در مرکز باغ فرشته در خصوص حرفه‌آموزی و اشتغال زنان بهبودیافته از اعتیاد، اشتغال بهبودیافتگان را یکی از عوامل موثر در بازگشت آنان به آغوش جامعه دانست و بر حمایت از چنین فعالیت‌هایی تاکید کرد.

وی سپس در نشست شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان در این مرکز شرکت کرد و آخرین مسایل و مشکلات این حوزه را مورد بررسی قرار داد.

گفتنی است مرکز اقامتی و بازپروری میان‌مدت باغ فرشته در زمینی به مساحت هشت هزار متر مربع در منطقه کجوار تبریز توسط خیران احداث شده و هم‌اکنون زنان معتاد برای ترک اعتیاد و بازگشت به آغوش خانواده‌های خود در این مرکز نگه‌داری می‌شوند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :