استاندار آذربایجان شرقی خانواده های معظم شهدا را سهامداران و صاحبان اصلی انقلاب دانست.

به گزارش تبریزمن، اسماعیل جبارزاشده امگاه دوشنبه با حضور در منزل خانواده معظم شهید حبیب نقی نژاد شتربانی از شهدای قیام ۲۹ بهمن مردم تبریز، در فضایی صمیمی با مادر این شهید والامقام دیدار کرد.

وی در این دیدار ضمن ادای احترام به مقام شامخ شهیدان، گفت: پدران و مادران شهدا عزیزترین دارایی خود را در راه دفاع از اسلام و انقلاب فدا کردند.

جبارزاده با بیان این که پدران و مادران شهدا اولین کسانی هستند که مشمول شفاعت فرزندان خود می شوند، افزود: ما نیز به شفاعت این عزیزان و دعای خیر آنها احتیاج داریم تا بتوانیم در خدمت اسلام و انقلاب و مردم قدرشناس مان باشیم.

استاندار آذربایجان شرقی همچنین با تجلیل از روحیه بالا و صبر و استقامت مثال زدنی مادر شهید نقی نژاد، برای این بانوی فداکار آرزوی طول عمر و صحت و سلامتی کامل کرد.

مادر شهید حبیب نقی نژاد شتربانی هم در این دیدار با قدردانی از حضور استاندار آذربایجان شرقی در جمع خانواده های شهدا، خاطراتی از فرزند شهید خود و نحوه شهادت او در جریان قیام ۲۹ بهمن مردم تبریز بیان کرد و گفت: همه هستی ما فدای دین خدا و اهل بیت (ع) است.

وی خدمت به مردم و محرومان، زنده نگه داشتن یاد شهدا و صداقت و راستگویی را از جمله خواسته های خانواده های معظم شهدا از مسئولان عنوان کرد.

در این دیدار که مشاور استاندار در امور ایثارگران نیز حضور داشت، لوح تقدیری به رسم یادبود از سوی استاندار آذربایجان شرقی به خانواده این شهید تقدیم شد.

شهید حبیب نقی نژاد شتربانی از شهدای قیام ۲۹ بهمن مردم تبریز در سال ۱۳۵۶ است که در سن ۱۴ سالگی به درجه رفیع شهادت نایل آمد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :