استاندار آذربایجان شرقی با صدور پیامی موفقیت ‘امیر محمد بخشی ‘ تکواندوکار میانه ای در رقابت های قهرمانی نوجوانان جهان را تبریک گفت.

به گزارش تبریزمن، در پیام اسماعیل جبارزاده آمده است: جوانان غیور آذربایجان شرقی بارها در عرصه های مختلف ورزشی شایستگی خود را به جهانیان نشان داده اند.

وی ادامه داده است: امیر محمد بخشی با کسب مدال طلای رقابت های تکواندو قهرمانی نوجوانان جهان لیاقت و ارزندگی خود را به اثبات رساند و دل مردم ایران و آذربایجان را شاد کرد.

جبارزاه با اشاره به اینکه ورزش این استان توانسته در برنامه مدون ۴ ساله خود و با تلاش های مربیان و جوانان غیرتمندش در ورزش جهانی خوش بدرخشد، اظهارکرده است: با لطف خداوند متعال بار دیگر شاهد تبلور غیرت، عزت و توانمندی جوانان مومن و قهرمانمان در رقابتی معتبر بودیم که سربلندی و افتخار را برایمان به همراه داشت.

استاندار آذربایجان شرقی افتخارآفرینی قهرمان تکواندوی نوجوانان جهان امیرمحمد بخشی را به جامعه ورزشی استان، وی و خانواده اش از صمیم قلب تبریک گفته و از خداوند متعال توفیق ادامه افتخارات، سلامتی و سربلندی این عزیز را در میدان های مختلف ورزشی آرزو کرده است.

بر اساس این گزارش، «امیرمحمد بخشی» تکواندوکار میانه ای از خطه آذربایجان شرقی در وزن منهای ۶۳ کیلوگرم ایران در مسابقات قهرمانی نوجوانان جهان ۲۰۱۶ نخستین مدال طلای گروه پسران را از آن خود کرد.

یازدهمین دوره مسابقات قهرمانی نوجوانان جهان ۲۰۱۶ از چهارشنبه (۲۶آبان‌ماه) با حضور ۸۰۰تکواندوکار از ۱۱۰ کشور جهان در سالن ورزشی «بیل کوپلند» بورنابی کانادا برگزار شد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :