آیا به دنبال شغل جدید می‌گردید؟ شاید باورتان نشود که فرصت‌های بسیار خوبی برای استخدام در شرکت‌های بزرگی چون آمازون و JPMorgan Chase برای شما وجود دارد.

به گزارش تبریزمن، شاید با خود فکر کنید که استخدام در شرکت‌های بزرگ سخت و درخواست نیرو برای آن‌ها کم باشد. اما باورتان نخواهد شد که هم‌اکنون فرصت‌های شغلی حیرت‌انگیزی از سوی شرکت‌های بزرگ پیش روی شماست. به‌طور مثال آمازون (Amazon) و JPMorgan Chase فرصت‌های شغلی با درامد سالیانه ۵۰هزار دلار پیش روی متقاضیان قرار داده‌اند و جالب است بدانید که ۸ شرکت دیگر نیز وضعیت مشابهی برای جذب نیروی کار دارند.

براساس گزارشی که اخیرا بوسیله وبسایت Indeed منتشر شده است، چند شرکت بزرگ آمریکایی به دنبال جذب نیروی کار تمام وقت با دستمزد سالیانه در حدود= ۵۰هزار دلار هستند که دستمزد بسیار بالایی به‌نظر می‌رسد. در این مطلب با ۱۰ شرکت بزرگ آشنا می‌شویم که هم‌اکنون قصد استخدام نیرو با بیشترین حقوق سالیانه را دارند:

۱۰٫ Northrop Grumman

فرصت شغلی (برای موقعیت‌های پرداخت بیش از ۵۰ هزار دلار در سال): ۱۱۱۱ نفر

نورثروپ گرومن (Northrop Grumman) یک شرکت هوافضا و صنایع دفاعی آمریکایی است، که در زمینه طراحی و تولید تجهیزات جنگ‌افزاری، هواگردهای نظامی و هواپیماهای جنگنده، کشتی، ماهواره، و همچنین ارائه خدمات مشاوره فناوری اطلاعات و نیروی نظامی فعالیت می‌کند.

۹٫ Microsoft

فرصت شغلی (برای موقعیت‌های پرداخت بیش از ۵۰ هزار دلار در سال): ۱۳۱۸ نفر

مایکروسافت (Microsoft) در سال ۱۹۷۵ شروع به کار کرد. دفتر مرکزی مایکروسافت در شهر ردموند، ایالت واشینگتن، ایالات متحده آمریکا قرار دارد. این شرکت بزرگ‌ترین شرکت نرم‌افزاری جهان محسوب می‌شود و در کنار آن فعالیت‌هایی نظیر تولید و توسعه برخی محصولات سخت‌افزاری نیز دارد.

۸٫ Koch Trucking

فرصت شغلی (برای موقعیت‌های پرداخت بیش از ۵۰ هزار دلار در سال): ۱۳۶۰ نفر

کاچ تراکینگ (Koch Trucking) یک شرکت حمل‌ونقل مبتنی بر مینیاپلیس است.

۷٫ Comcast

فرصت شغلی (برای موقعیت‌های پرداخت بیش از ۵۰ هزار دلار در سال): ۱۳۸۷ نفر

کامکست (Comcast) شرکت آمریکایی ارائه‌دهنده محصولات و خدمات ارتباطاتی و رسانه‌ای است که یکی از بزرگترین شبکه‌های ارائه‌دهنده خدمات اینترنت خانگی، رسانه‌های گروهی و سومین ارائه‌کننده خدمات تلفن ثابت در ایالات متحده آمریکا است.

۶٫ Booz Allen Hamilton

فرصت شغلی (برای موقعیت‌های پرداخت بیش از ۵۰ هزار دلار در سال): ۱۶۱۸ نفر

بوز آلن همیلتون (Booz Allen Hamilton) شرکت مشاور مدیریت آمریکایی است، که در زمینه ارائه خدمات و سرویس‌های امنیتی، مدیریت فناوری اطلاعات، مهندسی سیستم، مدل‌سازی و شبیه‌سازی کامپیوتری، مدیریت تغییرهای سازمانی، تجزیه و تحلیل اقتصادی، صنایع دفاعی، برنامه‌ریزی استراتژیک و مدیریت اطلاعات فعالیت می‌کند.

۵٫ PricewaterhouseCoopers

فرصت شغلی (برای موقعیت‌های پرداخت بیش از ۵۰ هزار دلار در سال): ۱۹۴۴ نفر

پرایس واتر هاوس کوپرز (PricewaterhouseCoopers) شرکت چندملیتی خدمات حرفه‌ای است، که خدمات و سرویس‌هایی شامل مشاوره مدیریتی، مشاوره مالی، مشاوره حقوقی، مالیات و حسابرسی را ارایه می‌دهد.

۴٫ AT&T

فرصت شغلی (برای موقعیت‌های پرداخت بیش از ۵۰ هزار دلار در سال): ۲۲۳۷ نفر

ای‌تی‌اندتی (AT&T) بزرگ‌ترین شرکت مخابرات تلفن ثابت، سرویس‌دهنده اینترنت پهن‌باند، اشتراک تلویزیون‌های اینترنتی و دومین اپراتور تلفن همراه آمریکا است. تعداد کارکنان این شرکت در سراسر دنیا به ۲۸۰ هزار نفر می‌رسد.

۳٫ Oracle

فرصت شغلی (برای موقعیت‌های پرداخت بیش از ۵۰ هزار دلار در سال): ۲۲۷۷ نفر

اوراکل (Oracle Corporation) یکی از شرکت‌های بزرگ نرم‌افزاری در آمریکا و جهان است که در سال ۱۹۷۷ میلادی فعالیت خود را آغاز کرد. این شرکت پر قدرت‌ترین شرکت در زمینه مدیریت پایگاه داده‌ها و یکی از مهم‌ترین تولیدکنندگان نرم‌افزارهای منابع سازمانی (ERP) است.

۲٫ JPMorgan Chase

فرصت شغلی (برای موقعیت‌های پرداخت بیش از ۵۰ هزار دلار در سال): ۲۲۷۸ نفر

جی‌پی مورگان چیس (JPMorgan Chase) در ارایه خدمات مالی و بانکداری آمریکایی پیشگام است و فعالیت گسترده‌ای در این زمینه دارد. این شرکت در حدود ۲۴۰ هزار کارمند در بیش از ۶۰ کشور جهان در اختیار دارد.

۱٫ Amazon

فرصت شغلی (برای موقعیت‌های پرداخت بیش از ۵۰ هزار دلار در سال): ۲۶۵۲ نفر

آمازون (Amazon) بزرگ‌ترین خرده ‌فروش در آمریکا است که در سال ۱۹۹۴ توسط جف بزوس (Jeff Bezos)، در شهر سیاتل ایالت واشینگتن تأسیس شد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :