به دنبال اختراع دستگاه تقویت شوت توسط دکتر سعید نیکوخصلت، رئیس دانشکده تربیت بدنی دانشگاه تبریز، کادر فنی تراکتورسازی تبریز از این دستگاه استقبال کردند.

به گزارش تبریزمن، “سعید نیکوخصلت” مخترع دستگاه تقویت شوت فوتبال در دیدار با کادرفنی سرخ پوشان تبریزی، نحوه ی کار این دستگاه را تشریح کرد.

این متخصص فیزیولوژی ورزشی با اشاره به اینکه امکان تقویت یکسان و هماهنگ عضلات پا برای ورزشکاران فراهم نیست افزود: دستگاه تقویت شوت با کارکرد یکسان و برابر در کمترین زمان ممکن عضلات پای فوتبالیست ها را بدون هیچگونه آسیب و زیان های رایج به بدن فراهم می کند.

مربی بدنساز سابق تراکتورسازی تبریز با یادآوری اینکه این دستگاه سیستم عصبی، تعادل، عضلات شکم و پا را بصورت ویژه و مختص شوت تقویت می کند، افزود: پنج دقیقه تمرین با این دستگاه عملکرد مناسب به ورزشکار می دهد و ۳ ماه کار با این دستگاه تا ۵۰ درصد، نسبت به کار با وزنه در باشگاههای بدنسازی برتری دارد.

کادر فنی تراکتورسازی نیز در این دیدار ضمن استقبال از این دستگاه گفتند: آماده ایم تا از دستگاه تقویت شوت فوتبال برای ارتقای تواناییهای بازیکنان تراکتورسازی استفاده کنیم. آنها اظهار امیدواری کردند که دستگاه یاد شده در ارتقای توانایی های ورزشی بازیکنان تراکتورسازی مفید واقع شود.

گفتنی است دکتر سعید نیکوخصلت، متخصص فیزیولوژی ورزشی و دارای عالی ترین مدرک بدنسازی بین المللی، پیشتر سابقه ی فعالیت به عنوان مربی بدنساز تراکتورسازی تبریز را در کارنامه دارد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :