بازیکنان تیم ملی فوتبال بزرگسالان ایران در تمرین عصر سه شنبه خود از جی پی اس استفاده کردند تا کادر فنی بر اساس داده های این سیستم، وضعیت بدنی بازیکنان را ارزیابی کند.

به گزارش تبریزمن، در ادامه اردوی تمرینی تیم ملی فوتبال ایران در دبی، تمرین تیم ملی در زمین چمن باشگاه ایرانیان برگزار شد.

در این تمرین که ۱۰۰ دقیقه به طول انجامید، هر ۱۷ بازیکن حاضر در اردو، شرکت داشتند و زیر نظر کادر فنی به تمرینات تاکتیکی پرفشار پرداختند.

پیش از آغاز این تمرین، کارلوس کی روش دقایقی برای بازیکنان صحبت کرد و در ادامه بازیکنان زیر نظر مربی بدنساز، به گرم کردن بدنهای خود مشغول شدند.

بعد از این بخش، بازیکنان در حالت های مختلف از موانع تعبیه شده عبور کردند و سپس در بخشی از زمین به صورت دو به دو، حمله به دروازه را در دستور کار داشتند.

در بخش بعدی بازیکنان با سانتر و پاس رو به جلو مهاجمان را در موقعیت حمله قرار دادند که کادر فنی پس از پایان هر بخش از بازیکنان می خواست تا با نوشیدن آب و کارهای کششی بدنشان را آماده ادامه تمرین کنند.

به نقل از خبرگزاری ایرنا، در آخرین قسمت، بازیکنان در نیمه زمین، بازی درون تیمی را در قالب دو تیم قرمز و سرمه ای برگزار کردند.

هوای شهر دبی امروز نسبت به تمرین روز گذشته، یک درجه خنک تر بود.

تیم ملی فوتبال ایران روز پنج شنبه ۱۶ مهرماه در چارچوب مرحله مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸ به مصاف عمان می رود.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :