مدیرعامل سازمان توسعه گردشگری شهرداری تبریز با اشاره به استقبال چشمگیر از غرفه تبریز در پنجاهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری برلین (ITB) افزود: شهرداری کلان شهر تبریز تنها شهرداری ایران و منطقه است که برای اولین بار در این نمایشگاه مهم بین المللی در حوزه گردشگری حضور یافته است.

به گزارش تبریزمن، رضا خلیلی در حاشیه برگزاری نمایشگاه برلین اظهار داشت: با برگزاری این نمایشگاه در واقع ظرفیت‌‌ها و تجارب گردشگری ۱۸۵ کشور جهان به اشتراک‌ گذاشته شده است؛ که این امر فرصت مهمی برای توسعه شاخص‌های گردشگری تبریز به شمار می‌رود.

مدیرعامل سازمان توسعه گردشگری شهرداری تبریز ادامه داد: غرفه شهرداری تبریز پر رونق ترین و پر بازدید کننده ترین غرفه از ایران و یکی از غرفه های پرمخاطب نمایشگاه برلین بوده است.

خلیلی متذکر شد: اجرای برنامه های متنوع فرهنگی، هنری و اجتماعی و همچنین معرفی ظرفیت های سرمایه گذاری در حوزه گردشگری از اهداف حضور تبریز در این رویداد مهم بین‌المللی است.

وی ارایه جاذبه های تاریخی و گردشگری شهر تبریز به صورت تصویری و به زبانهای انگلیسی و آلمانی، کتاب و کتابچه، کاتالوگ، بروشور و نرم افزار، نمایش فیلم، عکس و کلیپ را محتوای برنامه‌های غرفه تبریز در نمایشگاه برلین عنوان کرد و افزود: ارائه و نمایش صنایع دستی و سوغات از دیگر جاذبه های بی بدیل غرفه تبریز در نمایشگاه گردشگری ITB برلین است.

گفتنی است پنجاهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری برلین (ITB) با شرکت ١٨۵ کشور جهان به مدت ۵ روز دایر خواهد بود.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :