به گزارش تبریزمن، دو تیم استقلال تهران و تراکتورسازی از ساعت ۱۸:۰۰ روز یکشنبه در چارچوب رقابت های هفته بیست و نهم مسابقات لیگ برتر در استادیوم آزادی حساس ترین دیدار هفته را برگزار خواهند کرد.

بهرام افشارزاده مدیرعامل باشگاه استقلال که چند روزی است، توانسته رکورد جالبی در مصاحبه، یادداشت و بیانیه دادن در سایت رسمی و دیگر رسانه ها از خود جای بگذارد، در جدید ترین اظهار نظر خود در گفتگو با سایت رسمی باشگاه گفته است که پیش از دیدار با تراکتور به بازیکنان پاداش خواهیم داد.

آبی های پایتخت خود را به آب و آتش می زنند تا شاید بتوانند با پول پیروز این بازی شوند. هرچند این تیم طی هفته تمرینات خود را سپری کرده است اما در مقابل این تراکتوری ها هستند که بدون جنجال رسانه ای کار خود را در مستطیل سبز انجام می دهند و عصر امروز نیز تمرینات فنی خود را برگزار کردند. در ادامه بخشی از گفتگوی کامل افشار زاده را می خوانید.

بهرام افشارزاده در گفت و گو با سایت رسمی باشگاه استقلال گفت: از آنجا که می‌خواهیم آبی‌پوشان با روحیه و انگیزه مضاعفی در دیدار سرنوشت‌ساز هفته بیست و نهم لیگ برتر مقابل تراکتورسازی تبریز حاضر شوند، پیش از این دیدار ، پاداشی را برای کادر فنی و بازیکنان در نظر گرفتیم که امروز در اختیار انها قرار خواهد گرفت.

افشارزاده با تاکید بر حساسیت دیدارهای باقیمانده استقلال در لیگ و جام حذفی ادامه داد: استقلال حالا صدرنشین لیگ پانزدهم است و در فاصله دو هفته مانده به پایان این لیگ، یکی از شانس های قهرمانی به حساب می‌آید. به همین دلیل، با همه وجود می‌کوشیم بهترین شرایط را برای بازیکنان و کادر فنی تیم ایجاد کنیم تا آن‌ها با خیالی آسوده، تنها به موفقیت استقلال و شادی هوادارانش بیاندیشند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :