به گزارش تبریزمن، تیم‌های استقلال خوزستان و تراکتورسازی تبریز عصر جمعه در یکی از دیدارهای حساس هفته بیستم رقابت‌های لیگ‌برتر فوتبال کشور به مصاف هم می‌روند تا ششمین مصاف لیگ‌برتری خود را برگزار کنند.

آبی‌پوشان خوزستانی در پنج رویارویی قبلی، موفق به شکست تیم تبریزی نشده و تاکنون در حسرت شکست این تیم باقی مانده‌اند اما عبدالله ویسی که امسال تیمش را با اسکلت‌بندی جدیدی وارد مسابقات کرده و در بازی رفت در تبریز هم یک امتیاز با‌ارزش از میزبان خود گرفته است، اکنون دیگر به دنبال کسب نخستین پیروزی در مقابل تراکتورسازی می‌باشد.

دیدار رفت در تبریز
استقلال خوزستان و تراکتورسازی تبریز روز چهارشنبه چهارم شهریور سال‌جاری، در هفته پنجم لیگ‌برتر پانزدهم به میدان رفتند و به تساوی بدون گل رضایت دادند. در این بازی که در ورزشگاه یادگار امام تبریز و در حضور هفت هزار تماشاگر تبریزی برگزار شد، برتری نسبی با میزبان بود و موقعیت‌هایی نیز در طول بازی خلق کردند اما تیم استقلال با بستن راه‌های نفوذ بازیکنان حریف و تکیه بر ضد‌حملات، در نهایت موفق به متوقف کردن تراکتورسازی و کسب یک امتیاز ارزش‌مند از تبریز شد.

تراکتورسازی تبریز: محمدرضا اخباری، سعید آقایی، کاردوسو کارلوس، میرهانی هاشمی، محمد ایران‌پوریان، سینا عشوری، آیان رامسی (۸۷- احمد عبدالله‌زاده)، آگوستو سزار، شاهین ثاقبی (۴۶- بختیار رحمانی)، حمزه یونس، مهرداد بایرامی (۷۲- فرید بهزادی)
سرمربی: تونی اولیویرا

استقلال خوزستان: فرناندو خسوس، عقیل کعبی، محمد طیبی، موسی کولی‌بالی، جلال عبدی، میثم دورقی،حکیم نصاری (۷۶- ادواردو سوارز)، عبدالهادی خنیفر (۶۰- علی‌اصغر عاشوری)، روح‌الله سیف‌اللهی، حسن بیت‌سعید، رحیم زهیوی (۶۹- فرشاد جان‌فزا)
سرمربی: عبدالله ویسی

حضور رایگان در غدیر
مدیرعامل باشگاه استقلال خوزستان به منظور رفاه تماشاگران فوتبال‌دوست خوزستانی، تماشای دیدار تیم استقلال خوزستان در برابر تراکتورسازی تبریز در ورزشگاه پنجاه هزار نفری غدیر اهواز را رایگان اعلام کرد.

جایگاه دو تیم
آبی‌پوشان خوزستانی هم‌اینک با ۳۶ امتیاز و تنها به دلیل تفاضل‌گل کم‌تر نسبت به همنام تهرانی خود، در رده دوم جدول رده‌بندی مسابقات لیگ‌برتر قرار دارند. آن‌ها صاحب بیشتری تعداد پیروزی در بین شانزده تیم حاضر در رقابت‌ها هستند و بهترین خط دفاعی مسابقات را نیز در اختیار دارند.

قرمزپوشان تبریزی هم‌اکنون با ۲۷ امتیاز یعنی ۹ امتیاز اختلاف نسبت به حریف خوزستانی خود، در رده هفتم جدول مسابقات جای دارند که به نظر نمی‌رسد رتبه چندان مناسبی برای نایب قهرمان فصل گذشته باشد.

آخرین نتایج
استقلال خوزستان در آخرین بازی خود در فصل‌جاری، به پیروزی ارزش‌مند یک بر صفر در مقابل میزبان خود سایپا تهران رسید تا به نخستین برد خود در دور برگشت مسابقات، پس از کسب چند نتیجه نامطلوب، دست یابد.

در سوی مقابل، تراکتورسازی تبریز در آخرین بازی خود که در تبریز برگزار شد، شکست ۲ بر یک در برابر میهمان خود پدیده خراسان را پذیرا شد که این موضوع با اعتراض شدید برخی از هواداران تراکتورسازی همراه گردید.

افشین احمدی


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :