سرمربی تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز دفاع فشرده استقلال خوزستان را عامل ناکامی مهاجمان تیمش عنوان کرد.

به گزارش تبریزمن، فراز کمالوند در نشست خبری بعد از بازی برابر استقلال خوزستان، از عملکرد شاگردانش ابراز رضایت کرد و اظهار داشت: امروز در ادامه روند بازی های تاکتیکی مان مقابل تیم قدرتمند استقلال خوزستان قرار گرفتیم و شایسته کسب سه امتیاز بودیم.

کمالوند نتیجه بدست آمده را ناعادلانه قلمداد کرد و افزود: بازیکنان ما برای این بازی از انگیزه بسیار بالایی برخوردار بودند و حضور پرشور هواداران، عامل دیگری بود که تلاش مان را مضاعف کرد ولی متاسفانه تیم استقلال خوزستان، روی به بازی بسته آورد و مهاجمان مان در گلزنی ناکام ماندند.

وی با اشاره به صحنه مشکوک به پنالتی در دقیقه ۱۲ از داوری بازی انتقاد کرد و ادامه داد: گشذته از اتفاقات بازی که به نظرم پنالتی مسلم روی درویشی اتفاق افتاد، موضوعی که از آن گلایه مندم، انتخاب داور بازی رفت برای بازی برگشت است، داوری که در آن بازی در دقایق پایانی با اعلام پنالتی مشکوک، باعث شکست مان شد را چرا باید برای دیدار امروز هم انتخای می کردند.

فراز کمالوند با قدردانی که حضور پرشور هواداران در بازی امروز برابر استقلال خوزستان، گفت: خوشحالم که در مقابل لطف و محبت هواداران حاضر در ورزشگاه شرمنده نشدیم و با متوقف کردن استقلال خوزستان، شرایط را برای صعود تیم همشهری مان در جدول، مناسب تر کردیم.

سرمربی تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز، با بیان اینکه، تیم استقلال خوزستان برای نباختن وارد میدان شده بود، اضافه کرد: با تمام احترامی که برای کار عبدالله ویسی قائلم، به نظرم چیدمان ترکیب و سبک بازی استقلال خوزستان در دیدار امروز، تدافعی بود و با توجه به نتایج پرگل بازی های گذشته ما، مهم ترین هدف خود را برای گل نخوردن قرار داده بودند.

کمالوند در پایان اظهاراتش خواستار تداوم حمایت هواداران در تنها بازی باقی مانده خانگی مقابل پرسپولیس تهران شد و خاطر نشان کرد: همانطور که پیش از این گفته ایم، انگیزه زیادی برای بهبود جایگاه مان داریم و علاوه بر این می خواهیم در تعیین قهرمان لیگ برتر نقش داشته باشیم.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :