در دیداری معوقه از هفته پنجم لیگ برتر فوتبال، امروز تیم های استقلال و نفت از ساعت ۱۸ و ۴۵ دقیقه در ورزشگاه آزادی تهران به مصاف هم می روند. همچنین در جدول هفته هفتم لیگ برتر تغییراتی بوجود آمد.

به گزارش تبریزمن، کمیته مسابقات سازمان لیگ فوتبال ایران اعلام کرد، با توجه به هماهنگی با صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران، دیدار تیم های استقلال تهران و نفت تهران از معوقه هفته پنجم لیگ برتر فوتبال کشور که امروز در ورزشگاه آزادی برگزار می شود، به جای ساعت ۱۸:۳۰ در ساعت ۱۸:۴۵ برگزار خواهد شد.

 

دیدار نفت تهران با استقلال در هفته پنجم لیگ برتر باشگاه های کشور (جام خلیج فارس) به دلیل حضور تیم نفت در جام باشگاه های آسیا برگزار نشد.

زمان دو دیدار هفته هفتم لیگ برتر تغییر کرد

برابر این گزارش و به نقل از سازمان لیگ، طبق اعلام کمیته مسابقات سازمان لیگ، زمان برگزاری دو دیدار از هفته هفتم لیگ برتر، تغییر کرد.

کمیته مسابقات سازمان لیگ اعلام کرد، بر اساس درخواست باشگاه گسترش فولاد تبریز در خصوص تغییر زمان دیدار این تیم در هفته هفتم و با عنایت به برگزاری مسابقات فوتبال نوجوانان آسیا در استادیوم اختصاصی گسترش فولاد؛ برگزاری مسابقه جام حذفی گسترش فولاد و ذوب آهن در تاریخ ۲۹ شهریور مقدور نبود و دیدارهای این دو تیم در هفته هفتم مسابقات لیگ برتر به جای روز جمعه سوم مهر، روز شنبه چهارم مهر ۹۴ به شرح زیر برگزار می‌شود:

شنبه ۴ مهر ۹۴ ساعت ۱۷:۲۰، ذوب آهن- نفت تهران، ورزشگاه فولاد شهر اصفهان

شنبه ۴ مهر ۹۴ ساعت ۱۷:۳۰، استقلال اهواز- گسترش فولاد، ورزشگاه تختی اهواز


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :