نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز گفت: استمرار اجرای طرح پزشک خانواده به عنوان یک مسئله بسیار مهم ضروری است.

به گزارش تبریزمن، آیت الله محسن مجتهد شبستری نیز در این مراسم افزود: با اجرای این طرح بسیاری از سردگمی های مردم در خصوص مراجعه به متخصصان مختلف جهت علت یابی بیماری و درمان کاهش می یابد.

وی گفت: این طرح در این استان آغاز شده و این موفقیت را به همه شهروندان و مسئولان استان تبریک می گویم.

آیت الله شبستری با اشاره به اینکه وزیر بهداشت یکی از مجریان اصلی طرح تحول نظام سلامت است، اظهار کرد: این طرح کارنامه دولت در حوزه بهداشت و درمان را درخشان کرده و رضایت مردم از خدمات دولت را افزایش داده است.

وی ادامه داد: خوشبختانه دانشگاه علوم پزشکی تبریز تعامل خوبی با دیگر سازمان ها داشته و توانسته در زمینه توسعه مراکز درمانی و احداث بیمارستان از ظرفیت سایر دستگاه ها به خصوص شهرداری و شورای شهر بهره مند شود.

امام جمعه تبریز گفت: امیدواریم همان گونه که در زمینه احداث این بیمارستان همکاری شد در زمینه تجهیز و اداره این بیمارستان نیز همراهی لازم صورت گیرد.

وی اضافه کرد: ایران اسلامی در حوزه پزشکی همچنان رو به پیشرفت بوده و مراکز درمانی مجهزی احداث و تجهیزات مدرنی به برکت انقلاب اسلامی در آنها مورد استفاده قرار گرفته است.


Galaxy S7 - 944 x 150

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :