استاندار آذربایجان‌شرقی با اشاره به تشکیل جلسه کارگروه رفع موانع تولید در محل واحدهای تولیدی، گفت: مصوبات این جلسه در حکم دستورالعمل بوده و برای همه دستگاه‌های اجرایی استان لازم‌‌الاجراست.

به گزارش تبریزمن، اسماعیل جبارزاده در ادامه بازدید از واحدهای صنعتی و تولیدی استان و بررسی مسایل و مشکلات آنها، امروز از شهرک صنعتی تبریز ۴ در جنوب غربی این شهر بازدید کرد.

وی در این برنامه کاری، ضمن بازدید از سه واحد تولیدی در شهرک صنعتی تبریز ۴، در نشستی با حضور مدیران عضو کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان، مشکلات عمومی این شهرک و تعدادی از واحدهای مستقر در آن را بررسی کرد.

جبارزاده گفت: هدف از این بازدیدها این است که از نزدیک با مسائل و مشکلات تولیدکنندگان آشنا شویم که قطعا در راستای افزایش تولید و اشتغال موثر خواهد بود.

وی با اشاره به تشکیل جلسه کارگروه رفع موانع تولید در محل واحدهای تولیدی، گفت: مصوبات این جلسه در حکم دستورالعمل بوده و برای همه دستگاه‌های اجرایی استان لازم‌ الاجراست.

استاندار آذربایجان‌شرقی با اشاره به اهداف اولیه ایجاد شهرک صنعتی تبریز ۴ گفت: ایجاد این شهرک در سال ۱۳۸۲ برای استقرار صنایع پیشرفته به تصویب رسید، اما متاسفانه در دولت گذشته از مسیر اصلی خود منحرف شد و صنایع متنوعی در آن مستقر شدند.

وی با بیان این که از واحدهای مستقر در این شهرک حمایت می‌کنیم، افزود: نگاه ما بعد از این برای استقرار صنایع پاک و پیشرفته در این شهرک خواهد بود.

جبارزاده با بیان این که خوشبختانه واحدهای مستقر در شهرک تبریز ۴ فعال هستند، افزود: امروز تولیدکنندگان استان احساس می‌کنند که مدیران اجرایی در کنار آنها هستند و برای حل مشکلات آنها تلاش می‌کنند.

استاندار آذربایجان‌شرقی با اشاره به مشکلات عمومی این شهرک و واحدهای مستقر در آن، ابراز امیدواری کرد که با تدبیر و تلاش مدیران دستگاه‌های اجرایی این مشکلات هرچه سریع‌تر حل شود.

وی همچنین از همراهی خبرنگاران رسانه‌ها و صدا و سیما در پیشبرد برنامه‌های اقتصاد مقاومتی در استان قدردانی کرد.

شایان ذکر است شرکت ارتباطات پویای ژرف‌نگر (تولیدکننده تجهیزات شبکه‌های مخابراتی و کامپیوتری با سرمایه‌گذاری ۱۷۰ میلیارد ریالی و اشتغال ۴۰ نفر)، شرکت تعاونی شمس جامه (تولیدکننده پوشاک زنانه با سرمایه‌گذاری ۷۰۰ میلیون ریالی و اشتغال ۵۵ نفر) و شرکت آرمان گلدشت (تولیدکننده انواع مواد غذایی با سرمایه‌گذاری ۸۰ میلیارد ریالی و اشتغال ۲۰۰ نفر) واحدهایی بودند که استاندار آذربایجان شرقی از آنها بازدید کرد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :