عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی از مسکوت گذاشتن تقاضای استیضاح علی اصغر فانی وزیر آموزش و پرورش خبر داد و گفت: قرار است کمیته حکمیت یا میانجی گری برای بررسی مشکلات آموزش و پرورش تشکیل شود.

به گزارش تبریزمن، محمد علی وکیلی درمورد جلسه شب گذشته استیضاح کنندگان با وزیر آموزش و پرورش اظهار داشت: در این جلسه نمایندگان استیضاح کننده مشکلات موجود در این وزارتخانه را مطرح کردند و فانی به این موارد پاسخ داد.

وی افزود: در این جلسه مقرر شد این استیضاح فعلا مراعا (مسکوت) بماند و در این راستا با تشکیل کمیته حکمیت یا میانجی گری مشکلات آموزش و پرورش بررسی می شود.

به گزارش ایرنا، علی لاریجانی رییس مجلس شورای اسلامی در جلسه چهارشنبه هفته گذشته مجلس شورای اسلامی اعلام کرد که تقاضای استیضاح وزیر آموزش و پرورش به هیات رییسه مجلس تقدیم شده است.

وکیلی عضو هیات رییسه مجلس نیز در آن جلسه بیان کرد که جمعی از استیضاح کنندگان وزیر آموزش و پرورش خواهان تعویق اعلام وصول تقاضای استیضاح تا روز یکشنبه آینده (امروز ) هستند.

وی افزود: از این رو بنا شد استیضاح کنندگان تا یکشنبه بررسی لازم را داشته باشند و در مورد این که می خواهند استیضاح اعلام وصول شود یا خیر به ما اطلاع دهند.

وزیر آموزش و پرورش نیز شب گذشته در جلسه نمایندگان استیضاح کننده شرکت کرد و توضیحاتی را ارائه کرد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :