امروزه انتقال پیام برای ما ایرانی‌ها یکی از اولویت‌های زندگی به شمار می‌رود. دراین‌بین نرم‌افزارهای پیام‌رسان زیادی وجود دارد که انجام این کار را میسر می‌سازند.

به گزارش تبریزمن، دراین‌ بین اپلکیشن پیام‌رسان تلگرام در بین کاربران ایرانی، در کوتاه‌ترین زمان توانست از محبوبیت زیادی برخوردار شود و در همین راستا باعث گردید تا ایران دومین کشور ازنظر تعداد کاربران این اپلکیشن به شمار آید.

می‌توان گفت یکی از علت‌های محبوبیت این اپلیکیشن تنوع در شکلک‌ها یا همان “استیکر” دانست. استیکرها تنوع زیادی ازلحاظ شکل و رنگ و طراحی دارند که با توجه به سلیقه هر شخصی بیانگر مفهومی است.

استیکرها در موضوعات مختلف طراحی می‌شوند یکی از جالب‌ترین‌های چند روز گذشته طراحی استیکر برای باشگاه گسترش فولاد تبریز بوده است که توانسته است مفهوم خود را به مخاطب برساند. در طراحی این استیکر از یک کاراکتر فوتبالیست کارتونی استفاده‌شده است و در آن به بیان هیجانات فوتبالی، استادیوم اختصاصی و … اشاره‌شده است.

14-1-b

برای دانلود و اضافه کردن این استیکرها به آدرس لینک https://telegram.me/addstickers/Gftclub مراجعه نمایید.

در مورد نحوه ساخت استیکر در سه سوت باید گفت که برای این کار نیازی به تخصص نیست و کافی است عکس موردنظرتان رو که زمینه آن روشن است (سفید) به روبات تلگرام بدید تا این روبات در سه ثانیه تبدیل به استیکر نماید اما لازم است در طراحی آن موازین اخلاقی را رعایت نمایید تا هم شناسه کاربری‌تان بلاک نشود و هم به هم نوع خود توهمتی حاصل نگردد.

برای شروع ساخت استیکر مراحل زیر را انجام دهید :

شناسه (@Clippy) را تایپ کنید و روی آن کلیک نمایید تا به لیست دوستانتان اضافه شود.

صفحه گفتگو با @Clippy را بازکنید و بجای متن عکس موردنظرتان را برایش ارسال کنید.

@Clippy چند ثانیه دیگر عکس ارسالی شمارا به استیکر تبدیل و برایتان در همان صفحه ارسال خواهد کرد.


Galaxy S7 - 944 x 150

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :