به گزارش تبریزمن، سرخپوشان تراکتور که توانسته اند به عنوان تیم صدرنشین گروه C رقابت های لیگ قهرمانان آسیا راهی مرحله حذفی این مسابقات شوند، با روحیه ای نسبتا خوب در دو هفته باقی مانده لیگ برتر راهی میدان خواهند شد.

شاگردان قلعه نویی از ساعت ۱۸:۰۰ روز یکشنبه در چارچوب رقابت های هفته بیست و نهم مسابقات لیگ برتر در استادیوم آزادی حساس ترین دیدار هفته را با استقلال تهران برگزار خواهند کرد.

جلسه هماهنگی دیدار تراکتورسازی و استقلال از ساعت ۱۲ امروز به مدت یک ساعت و نیم برگزار شد.

مهم ترین موضوع مورد بحث در جلسه امروز بحث اختصاص سکوهای ورزشگاه آزادی به هواداران تراکتورسازی بود. مسئولان تیم تبریزی اعتقاد داشتند که باید ۳۰ درصد از سکوهای آزادی به تراکتوری ها برسد.

اما استقلالی ها با این موضوع موافقت نکردند. مسئولان استقلال در نهایت راضی شدند که ۱۵ درصد از سکوهای ورزشگاه آزادی در بازی فردا به هواداران تراکتورسازی برسد.

هواداران تراکتورسازی که قصد دارند تیم محبوب خود را در آزادی تنها نگذارند، تا به این لحظه همچنان اسم نویسی می کنند و گفته می شود تعداد زیادی از اتوبوس ها در شهر های مختلف به خصوص، تبریز، ارومیه، زنجان، اردبیل آماده راهی شدن به تهران هستند.

سرخ ها در فضای مجازی با انتشار متن های مختلفی از هوادارانی که قصد حضور در استادیوم آزادی را دارند دعوت می کنند تا با ثبت نام، اتوبوس های زیادی را پر کرده و راهی تهران شوند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :