به گزارش تبریزمن، سعید عباسی مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی که در مصاحبه های اخیر خود در خصوص مشکلات مالی در سال های گذشته صحبت می کرد، در این راستا اسناد و توضیحاتی از سوی مدیریت قبلی این باشگاه منتشر شد.

بعد از پیروزی حساس تراکتور در مقابل  ملوان سردار جعفری طی نامه  ای علاوه بر انتقال برخی از سوالات و دغدغه هوادارن به هیئت مدیره؛ اسناد مربوط به پرداخت مطالبات تونی اولویرا را نیز منتشر نمود.

همچنین جعفری در بخشی از صحبت های خود اظهار داشته است: اسناد مربوط به آرفی و سایر بازیکنان نیز موجود است که به امید خدا و به تدریج برای تنویر افکار عمومی بزودی منتشر خواهد شد.

حال گفته می شود، مدیرعامل سابق باشگاه تراکتورسازی و نائب رئیس شورای اسلامی کلانشهر تبریز، قصد دارد فردا اسنادی دیگر را برای روشن شدن مسائل مالی باشگاه تراکتورسازی رونمایی کند.

جعفری در گفتگو با تبریزمن، در خصوص سند های مالی که قصد دارد آنها را ارائه کند به تبریزمن گفت: به زودی سندی دیگر که نشان دهنده سوء مدیریت، عدم احاطه به وظایف، عدم توانایی در مدیریت و اینکه در تراکتور چه اتفاقی در شرف انجام است که می تواند کمر تراکتورسازی را بشکند ارائه خواهم داد.

وی ادامه داد: فکر کنم با ارائه این سند باید هیئت مدیره وارد این مسائل شده و موضع خود را اعلام کند و بگویند که در تراکتورسازی چه خبر است و می خواهند تراکتور را چه کار کنند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :