عضو هیات رییسه فدراسیون گفت: فعلا ۴۰ میلیارد از ۱۶۰ میلیارد اسپانسر را گرفتیم.

به گزارش تبریزمن، در خاتمه نشست امروز فدراسیون اظهار داشت: صحبت هایی که در جلسه امروز مطرح شد، این است که از کی روش و برنامه هایش باید حمایت شود. ایشان مربی حرفه ای هست و باید طبق قرار دادش عمل کند. ضمن این که به کی روش گوشزد شد که به قراردادش پایبند باشد. از طرفی با توجه به بیماری ایشان هم از طرف فدراسیون و رییس فدراسیون انعطاف دیده شود. نباید فراموش کنیم که کی روش نتایجش خوب بوده و در این مدت تیمی بسیار جوان را آماده کرده است.

دبیری در این رابطه که فدراسیونی ها هم درباره کی روش مصاحبه هایی داشته اند، افزود: باید جلوی مصاحبه های اضافی نیز گرفته شود. در این باره هم صحبت شد. مصاحبه مربیان و کارشناسان باعث تضعیف کی‌روش می‌شود. ما نمی‌توانیم همه را تحت کنترل قرار دهیم اما قرار شد در داخل فدراسیون هیچ مصاحبه‌ای علیه کی‌روش نشود و او هم در چارچوب عمل کند.

وی در این باره که آیا وزارت ورزش به فدراسیون فوتبال اعلام کرده که باید برخی نفرات آن پاسخگو باشند اذعان داشت:  در هر حال تصمیم‌گیرنده در مورد کی‌روش فدراسیون فوتبال است. ما همین اختیار را به کفاشیان داده‌ایم تا با او صحبت کند. کی‌روش تا اسفند برنامه‌ای ندارد بنابراین می‌توان به او مرخصی داد.

دبیری در خاتمه در رابطه با دیگر صحبت ها و مصوبات هیات رییسه تصریح کرد: قرار شد یک نفر از اعضای هیات‌رئیسه مسئول کمیته فوتسال و همچنین فوتبال ساحلی شود. موضوع دیگر اینکه مساله مربوط به تبلیغات حاشیه‌ای است. این طور که گفته شده نبوده است و به اسپانسر تخفیفی نداده اند. اسپانسر گفته نتوانسته آنقدر که باید پول دربیاورد. سه سال پیش از قرارداد ۱۸ میلیاردی ۱۴ میلیارد گرفتیم در حالی که در قرارداد ۱۶۰ میلیاردی دو ساله فعلا ۴۰ میلیارد گرفتیم. اسپانسر گفته چیزهایی که از فدراسیون می‌خواسته حل نشده است ما هم گفتیم به هیات داوری حل اختلاف مراجعه کنند. زیرا اگر بخواهیم شکایت کنیم این مساله مستلزم چندین سال زمان است و زمان از بین می رود.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :