سرمربی تیم والیبال شهرداری تبریز گفت: اشتباهات فردی بازیکنانم مقابل تیم صدرنشین شهرداری ارومیه در زمان های حساس و امتیاز های آخر بسیار زیاد بود.

به گزارش تبریزمن، ادل بناکار عصر یکشنبه پس از شکست ۳ بر یک تیمش مقابل شهرداری ارومیه در مصاحبه با خبرنگار ایرنا افزود: بازی کردن مقابل تیم صدرنشین جدول که از وجود بهترین بازیکنان و تماشاگران در سطح ایران بهره می برد، کار سخت و دشواری است.

وی اظهار کرد: قبل از بازی به بازیکنانم گوشزد کرده بودم که باید تمام توان خود را داخل زمین پیاده کنند چرا که اگر بخواهیم در مقابل تیم های بالای جدولی که سرمایه گذاری کلانی برای تیم های خود کرده اند، نتیجه بگیریم باید روحیه جنگندگی خود را حفظ کنیم.

بناکار گفت: پیش بینی چنین ماراتن سخت و نفس گیری را مقابل شهرداری ارومیه داشتم ولی امروز از عملکرد بازیکنان ذخیره ام چندان راضی نبودم.

وی افزود: هدف اصلی تیم ما راهیابی به پلی آف و قرار گرفتن در جمع چهار تیم برتر است و تلاش می کنیم در فاصله ۱۰ روزی که تا دیدار هفته دهم مقابل تیم ثامن الحجج(ع) مشهد باقی است، بتوانیم به آمادگی خوبی برسیم.

در هفته نهم دور رفت بیست و نهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی مردان باشگاه های برتر ایران یادواره ۲۰۰ شهید والیبالیست، تیم شهرداری ارومیه عصر یکشنبه موفق شد در سالن شش هزار نفری غدیر با نتیجه ۳ بر یک بر شهرداری تبریز غلبه کند.

بازیکنان شهرداری ارومیه در ست سوم این مسابقه ۳۱ بر ۲۹ مغلوب میهمان خود شدند اما در ست های اول، دوم و چهارم با امتیازهای مشابه ۲۵ بر ۲۲ حریف خود را شکست دادند و یک پیروزی دیگر به افتخارات خود افزودند.

تیم شهرداری ارومیه با این پیروزی ۲۵ امتیازی شد و همچنان در صدر جدول باقی ماند و در هفته نهم این مسابقات میهمان تیم جواهری گنبد خواهد بود.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :