بازیکن تیم فوتسال دبیری تبریز گفت: تیم ما شروع خوبی مقابل مس نداشت و این شروع بد با دو اشتباه فردی بازیکنان ما همراه شد.

به گزارش تبریزمن، فرهاد فخیم بازیکن تیم فوتسال دبیری تبریز بعد از شکست مقابل همشهری خود مس سونگون در گفت‌وگو با تبریز من اظهار داشت: تیم ما اصلا شروع خوبی مقابل مس نداشت و این شروع بد با دو اشتباه فردی بازیکنان ما همراه شد تا در همان ابتدای بازی دو گل را دریافت کنیم و یک مقدار تمرکز بازیکنان ما به هم بریزد و در ادامه شرایط سخت‌تر هم شد.

 وی افزود: یک مقدار جو و حساسیت بازی هم در بازی هر دو تیم تأثیرگذار بود ولی ما می‌توانستیم خیلی بهتر باشیم و بازی بهتری را ارائه دهیم که چنین نشد و حریف از ما بهتر بود.

بازیکن تیم فوتسال دبیری تبریز گفت: تیم مس هم‌بازی چندان خوبی را نمایش نداد و این اشتباهات ما بود که فرصت گل زنی را به تیم حریف داد تا به گل برسند و برنده بازی باشند و هر دو تیم به‌نوعی تحت جو بازی بودند و نمایش خوبی نداشتند.

وی تصریح کرد: تیم ما در مقابل مس چند غایب هم داشت که اصلی‌ترین آن‌ها نبودن اصغری مقدم بود که بسیار در بازی ما تأثیرگذار بود و بهروز جعفری هم که به دلیل مصدومیت در جمع ما نبود و همه این مشکلات کنار هم باعث باخت تیم ما مقابل مس شد ولی تیم ما می‌توانست بهتر از این بازی کند و بازیکنان ما مثل همیشه نبودند.

فخیم گفت: بازی بعدی ما مقابل منصوری از حساسیت بالایی برخوردار است و به‌نوعی بازی ۶ امتیازی برای ما به‌حساب می‌آید چون تیم منصوری از حریف‌های ما است و ما هم تلاش خواهیم کر باهمت بازیکنان و شکست این تیم جایگاه خود را در جدول بهتر کنیم و از تیم‌های دیگر فاصله بگیریم.

وی تأکید کرد: تیم ما شرایط خوبی دارد و امیدوارم با کسب نتایج خوب در بازی‌های بعد شکست مقابل مس را جبران کنیم و تیم به شرایط ایده آل خود برگردد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :