به گزارش تبریزمن، دیدار حساس سرخابی های آذربایجان دحالی از شبکه سهند بصورت زنده پخش شد که برای گزارش این دیدار حساس و مهم از یک گزارشگر جوان و کم تجربه استفاده شده بود.

با وجود آینده خوبی که گزارشگر جوان شبکه سهند دارد و سال گذشته نیز توانسته بود جزو نفرات برتر مسابقه کشوری آقای گزارشگر صدا و سیما باشد ولی بنظر میآید شاید بهتر باشد مسئولین شبکه سهند برای بازی های مهم و حساس تراکتورسازی در هفته های پایانی لیگ برتر از گزارشگران با تجربه تر استفاده نمایند.

گزارشگر جوان شبکه سهند امروز علاوه بر گزارش سرد و بی روح بازی در لحظات پایانی نیز با تحیلیلی اشتباه جدول لیگ برتر درحالیکه سرخ پوشان تبریزی با تساوی مقابل گسترش فولاد همچنان صدرنشین لیگ باقی میماندند خبر از سقوط این تیم به رده دوم جدول داد، موضوعی که چندین بار از سوی این گزارشگر جوان تکرار شد و به نوعی اعتبار گزارشگران استانی را زیر سوال برد.

مجتبی ساعی

کاش مسئولین شبکه سهند برای گزارشگران جوان بازیهای لیگ های پائین تر و فوتسال را در نظر بگیرند تا با افزایش تجربه در بین جوان تر ها آنها را راهی گزارش حساس ترین بازی های لیگ کنند.

این روزها مجتبی ساعی و میلاد وطن پرست با تجربه چندین ساله ای که از گزارش بازیهای تراکتور و گسترش در لیگ برتر کسب کرده اند میتوانند بازده بهتری داشته و حداقل آبرو و اعتبار شبکه استانی سهند را حفظ کنند.

میلاد وطن پرست


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :