به گزارش تبریزمن، شریفی که چندی پیش در اقدامی غیرقابل پیش بینی و عجیب برای گذراندن خدمت سربازی خود، از جمع سپاهانی ها جدا شده بود و با تراکتورسازان قراردادی را به امضا رسانده بود تا نیم فصل دوم را لباس این تیم را به تن کند، بنا به دستور سازمان نظام وظیفه عمومی باید راه خود را به سمت انزلی کج کند و خود را به زودی به ملوانان معرفی کند.

این اتفاق در حالی می افتد که امیر قلعه نویی در روزهای اخیر از احتیاج تیم خود به دو مهاجم گلزن صحبت کرده بود و به همین دلیل به دنبال این بازیکن و رتق و فتق امور مربوط به پیوستن وی به این تیم تبریزی بود اما به ناگاه یا مصاحبه امروز سردار باران چشمه، تمام پنبه های آنها ریسیده شد و تبریزی ها که کار پیوستن شریفی را به تیم خود تمام شده می دانستند اکنون کار را برای خود بسیار سخت می بینند و باید به دنبال مهاجم طراز اول دیگری برای پوشیدن لباس تراکتور بگردند.

در این راستا، مهرعلی باران چشمه در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس، در خصوص آخرین وضعیت مهدی شریفی هافبک سپاهان برای پیوستن به تیم‌های نظامی گفت: با توجه به اینکه در باشگاه تراکتورسازی بازیکنان خوبی مثل بختیار رحمانی، سروش رفیعی و … حضور دارند تصمیم گرفتیم تا مهدی شریفی به ملوان برود چون شرایط این تیم خوب نیست و مقرر شد این بازیکن در ملوان خدمت کند.

وی درباره اینکه چطور تراکتورسازی از قبل با شریفی مذاکره کرده بود، گفت: تراکتورسازی بدون هماهنگی با شریفی صحبت کرده بود و ما هم قبلا به همه باشگاه‌ها اعلام کرده بودیم بدون هماهنگی مذاکره نکنند. تراکتورسازی، ملوان، فجرسپاسی و نیروی زمینی ۴ باشگاهی هستند که به آنها بازیکن سرباز می‌دهیم و ما هم قبلا به آنها اعلام کردیم که بدون هماهنگی ما با سربازان مذاکره نکنند.

باران‌چشمه گفت:‌در حال حاضر چون ملوان وضعیت خوبی ندارد شریفی را به این تیم می‌دهیم چون قصدمان حمایت و پشتیبانی از همه باشگاه‌های نظامی است و آنها فرقی با هم نمی‌کنند. به خاطر همین هم تصمیم گرفتیم شریفی را به ملوان بدهیم و به نظام وظیفه هم اعلام کردیم که برگه‌اش را برای ملوان صادر کند.

همچنین، سعید عباسی مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی، در گفتگوی اخیر خود با کاپ، درباره اظهارات سردار باران چشمه و اینکه گفته شده کد سربازی مهدی شریفی برای تیم ملوان خورده است، اظهار داشت: من ترجیح می دهم در این باره صحبتی انجام ندهم. همه موارد مربوط به سربازان به صورت قانونی در باشگاه تراکتورسازی انجام می شود و ما هم هیچ کار خلاف قانونی انجام ندادیم.

وی ادامه داد: باید بگویم هیچ کس در باشگاه تراکتورسازی نگفته شریفی تراکتوری شد حتی ذوالفقاری نیز مصاحبه ای که از قولش منتشر شد را تکذیب کرد. تصمیم گیری نهایی در این باره با نیروهای مسلح است و باید ببینیم ظرف روزهای آینده چه اتفاقاتی پیرامون این مساله رخ می دهد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :