رئیس سازمان جهاد دانشگاهی آذربایجان‌شرقی از اصحاب رسانه استان خواست، ابعاد پنهان نهضت مشروطیت را با اطلاع رسانی مناسب، بازگو کنند.

به گزارش تبریزمن، دکتر نجف قراچورلو در نشست خبری سومین کنفرانس بین المللی از نهضت مشروطیت تا انقلاب اسلامی با تاکید بر جبهه مقاومت اسلامی با بیان اینکه جهاد دانشگاهی استان دبیر کمیته اطلاع رسانی این کنفرانس را بر عهده گرفته است، اظهار کرد:  این کنفرانس به صورت بین المللی و با حضور میهمانان خارجی برگزار می شود، بنابراین اطلاع رسانی هر چه بهتر و باشکوه تر این کنفرانس که آبروی تبریز و آذربایجان است، توسط اهالی رسانه میسر می شود تا با انجام مصاحبه های مختلف، ضرورت و اهمیت این موضوع را پوشش دهند.

وی افزود: این کنفرانس خط سیری از مشروطیت، انقلاب اسلامی و گذر آن به جبهه مقاومت اسلامی را ترسیم می‌کند.

وی ادامه داد: از اصحاب رسانه می‌خواهیم با بازنشر مصاحبه‌ها و تحلیل موضوع و ترویج آن در جهت گفتمان سازی این موضوع مهم ما را یاری کنند.

قراچورلو با بیان اینکه حساسیت اصحاب رسانه باعث می‌شود تا ابعاد پنهان و ناگفته‌ای از این مسیر بازگو شود، تاکید کرد: این کنفرانس با واکاوی علمی رویدادهای تاریخی گفتمان سازی جدیدی را در این حوزه ترتیب می‌دهد.

گفتنی است؛ سومین کنفرانس بین المللی از نهضت مشروطیت تا انقلاب اسلامی با تاکید بر جبهه مقاومت اسلامی روز پنج شنبه ۱۴ مرداد ماه سال جاری، ساعت ۹ صبح در تالار بعثت دانشگاه هنراسلامی تبریز برگزار می شود.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :