شاید برای خیلی از شما پیش آمده است که اطلاعات و یا فایل‌هایی را از روی گوشی خود پاک کردید و مدتی بعد به آنها نیاز داشته باشید. نرم‌افزارهای زیادی برای بازیابی اطلاعات پاک شده کامپیوتر‌ها موجود است ولی برای دستگاه‌های هوشمند بازیابی اطلاعات و فایل‌های پاک شده، آسان نیست. ما در این مطلب آموزشی به شما نرم‌افزاری را جهت بازیابی اطلاعات و فایل‌های پاک شده بر روی دستگاه‌های اندرویدی معرفی می‌کنیم.

تبریزمن، سرویس دانش و فناوری : برنامه FonePaw Android Data Recovery، برنامه بسیار مناسبی برای اطلاعات پاک شده مثل فایل‌های صوتی، عکس‌ها، پیام‌های متنی، اطلاعات تماس، و اسناد در دستگاه‌های اندرویدی است.

این نرم‌افزار از اکثر دستگاه‌های اندرویدی پشتیبانی می‌کند. این برنامه رابط کاربری مناسبی دارد و استفاده از آن بسیار اسان است.

در گام نخست باید این برنامه را بر روی لپ‌تاپ یا دسکتاپ خود نصب کنید، این برنامه از سیستم‌عامل‌های ویندوز و مک پشتیبانی می‌کند.

برای بازیابی اطلاعات پاک شده باید این نرم‌افزار را بر روی لپ‌تاپ و یا دسکتاپ خود نصب کنید، پس از آن گوشی خود را به لپ‌تاپ و یا دسکتاپ وصل کنید. پس از اتصال موفق گوشی به سیستم خود، برنامه را اجرا کنید.

connect-android-to-pc

اگر در اتصال گوشی خود با مشکل روبه‌رو شدید به این لینک مراجعه کنید و مراحل لازم را برای اتصال موفق گوشی به سیستم خود را انجام دهید.

اکنون نوع اطلاعاتی که می‌خواهید آنها را بازگردانید، انتخاب کنید و پس آن گزینه Next را بزنید و منتظر بمانید تا برنامه شناسایی اطلاعات مورد نظر شما را به پایان برساند، در این مرحله ممکن است نیاز باشد شما به برنامه برای بخش از اطلاعات گوشی دسترسی بدهید.

select-android-photos

photo_2016-05-03_11-02-58

اکنون لیستی از اطلاعات قابل بازیافت برای شما ارائه خواهد شد که شما می‌توانید پس از انتخاب موارد مورد نظر، گزینه Recover، را انتخاب کنید و آنها را بازیابی کنید.

http://www.fonepaw.com/tutorials/enable-usb-debugging-on-android.html

برای دانلود نسخه مورد نظر برنامه FonePaw Android Data Recovery  کلیک کنید


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :