در استانه ماه مبارک رمضان، پلیس امنیت عمومی با انتشار اطلاعیه ای اقدامات و ضوابط مقرره برای صنوف در ماه مبارک رمضان اعلام کرد.

متن اطلاعیه بشرح زیر است:

۱ ـ کلیه مراکز پذیرایی اعم از غذاخوریها ، چلوکبابی ها، پیتزا فروشی ها، آبمیوه و بستنی فروشی ها ، قهوه سراها ، ساندویچی ها، قهوه خانه ها و غذاهای تلفنی از زمان سحر تا افطار تعطیل بوده و حق هیچگونه فعالیتی را ندارند.

۲ـ فعالیت کلیه استخر ها در ایام ماه مبارک رمضان تعطیل بوده و فعالیت آنها صرفا” بعداز زمان افطار میباشد.

۳ ـ  به منظور ارائه سرویس خدمات برای مسافرین در داخل شهرها ، واحد های غذاخوری مستقر در هتلها و مراکز اقامتی و همچنین ترمینال ها ،راه آهن و فرودگاه اجازه فعالیت و پذیرایی با رعایت شئونات و حفظ حرمت این ماه و موارد ابلاغی اعم از استتار کامل محل و ارائه خدمات صرفا” به مسافرین تعیین و ابلاغ گردد.

۴ـ در راستای حفظ ارزشهای اسلامی با آن تعدادی از افرادی که قصد هنجارشکنی داشته و در صدد آلوده نمودن جامعه صنفی می باشند، در صورت مشاهده هر گونه تخلف و تظاهر به روه خواری در واحد صنفی ضمن معرفی فرد خاطی به مقام قضایی نسبت به تعطیلی و پلمب محل برابر مفاد قانون نظام صنفی اقدام خواهد شد.

۵ـ  غذاخوری های بین راهی برای فعالیت در ماه رمضان ملزم به اخذ مجوز از سازمان میراث فرهنگی و گردشگری استان و تأئید نهایی اداره نظارت بر اماکن عمومی بوده ، در غیر اینصورت از فعالیت آنها جلوگیری و نسبت به معرفی مدیر واحد صنفی متخلف به مقام قضایی و پلمب محل اقدام خواهد شد.

۶ ـ  شرکتهای مسافر بری و رانندگان شاغل ، تحت هیچ شرایطی حق تظاهر به روزه خواری نداشته و با فرد متخلف برابر قانون برخورد خواهد شد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :