باشگاه استقلال در آستانه دیدار این تیم برابر تراکتورسازی اطلاعیه ای را در خصوص مسائل داوری صادر کرد.

به گزارش تبریزمن، باشگاه استقلال با انتشار اطلاعیه ای ابراز امیدواری کرد تا روز سه شنبه نتیجه دیدار این تیم برابر تراکتور سازی بدون اشتباهات تاثیر گذار داوری رقم بخورد. در این اطلاعیه آمده است: استقلال تهران روز سه شنبه در یک مسابقه حساس در مرحله نیمه نهایی جام حذفی، میهمان تراکتورسازی تبریز است.

مسابقه ای که تغیین کننده یک پای فینال این رقابتها است و تردیدی نیست که از اهمیت های خاص خود نیز برخوردار است. در این مسابقه جدا از عوامل فنی، نقش داور از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و هواداران استقلال انتظار یک قضاوت عادلانه را از تیم داوری دارند و نمی خواهند اشتباهات اثر گذار و تغیین کننده چند بازی گذشته در این دیدار هم تکرار شود.

در مسابقه لیگ برتر برابر تراکتورسازی، یک پنالتی محرز و مشخص برای استقلال دیده نشد و ضربه ای که به بدن خسرو حیدری اصابت کرد و همه کارشناسان آن را پنالتی دانستند، از چشم داور دور ماند.

در مسابقه با صبا نیز اخراج بی مورد بهنام برزای آبی پوشان را نزدیک به ۷۰ دقیقه ۱۰ نفره در زمین نگه داشت. اهمیت دیدار روز سه شنبه، تمرکز و توانایی بالا را از تیم محترم داوری طلب می کند و اطمینان داریم داوران گرامی این دیدار، به دور از هیاهوی داخل زمین، تحت تاثیر شرایط و جو ورزشگاه قرار نگرفته و بهترین عملکرد ممکن را خواهد داشت زیرا تکرار اشتباهات اثر گذار قبلی از سوی هواداران استقلال بخشیده نخواهد شد.


Galaxy S7 - 944 x 150

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :