به گزارش تبریزمن، تیم تراکتورسازی در این هفته از مسابقات لیگ برتر، روز دوشنبه ۹ آذر در انزلی میهمان تیم ملوان می باشد.

بازیکنان و کادر فنی سرخ پوشان در آستانه این بازی اظهار نظر هایی درخصوص این بازی انجام داده اند که در ادامه می خوانید.

محمدرضا اخباری: 

به خاطر شرایط زمین در انزلی کارمان سخت است، تلاش می‌کنیم ۳ امتیاز را بگیریم و جایگاهمان در جدول بهتر بشود. از هواداران می‌خواهم که ما را از راه دور دعا کنند.

شجاع خلیل زاده:

ملوان تیم خوبی است و در انزلی سخت امتیاز از دست می‌دهد ولی ما هم تراکتوریم و باید خوب کار کنیم و ۳ امتیاز را بگیریم.

بختیار رحمانی:

واقعا بازی دشواری  با ملوان دارین و در آن زمینی که انشالله روزی بازی با ما به آن شکل نباشد چون واقعا نمیشود در آن زمین فوتبال بازی کرد. حمید خان تیم یک دست و خوبی ساخته  انشالله بازی خوبی از آب در بیاید. از این که دوستای خوبم و هم تیمی های سابقم  را به زودی می بینم   خیلی خوشحالم.

محمد ایرانپوریان:

ملوان تیم خوبی است و امسال تیمش خیلی بهتر شده واقعا بازی سختی در زمین انزلی داریم. امیدوارم شرایط در آن دیدار به نوعی پیش برود که بتوانیم نتیجه لازم را بگیریم.

قادر رحیم زاده: 

بازی سختی در بندر انزلی خواهیم داشت چرا که بازی کردن در انزلی همیشه سخت است و همچنین باید ببینیم شرایط جوی انزلی چگونه خواهد بود؟ به نظر من این بازی می‌تواند سکوی پرتاب ما باشد و باید به دنبال سه امتیاز باشیم چون مساوی به درد ما نمی‌خورد و با ۲ امتیازی که مقابل سیاه جامگان از دست داده‌ایم باید در این بازی جبران کنیم.

میر هانی هاشمی:

بازی با ملوان فرصت خوبی است تا هواداران را دلگرم کنیم. تیم ما در بازی های گذشته هم خوب بازی کرد اما بدشانس بودیم که موقعیت هایمان به گل تبدیل نشد. مقابل ملوان باید بتوانیم از فرصت ها استفاده کرده و ۳ امتیاز را مال خود کنیم. فقط پیروزی مقابل ملوان می تواند ما را از این شرایط خارج کند.بازی کردن در زمین انزلی کار دشواری است ولی شرایط ایجاب می کند که همه تلاشمان را به کار ببندیم تا موفق شویم. البته ملوان هم تیم خوبی است و در گذشته بازی های خوبی انجام داده است.

سامان نریمان جهان:

بازی با ملوان بسیار سخت است وهمیشه در انزلی روز سختی داشتیم ولی ما نیاز مبرم به ۳ امتیاز این بازی داریم وباید ببریم.

 


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :