پرسپولیس از ساعت ۱۶:۲۰ روز جمعه در ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز در چارچوب دیدارهای هفته هفتم لیگ برتر فوتبال ایران (جام خلیج فارس) میهمان تراکتورسازی خواهد بود.

به گزارش تبریزمن، بازیکنان و کادر فنی این تیم در آستانه بازی با تراکتورسازی اظهاراتی کرده اند که در ادامه می خوانید.


IMG_8460برانکو ایوانکوویچ سرمربی تیم پرسپولیس در خصوص بازی با تراکتورسازی گفت: به هر حال ما آنجا وضعیت سختی خواهیم داشت هر چند که در حال حاضر یک بیمارستان در درفشی‌فر داریم! دیروز همه دیدند که بازیکنان ما را چطور می‌زدند اما انگار داور ندید.

وی در پاسخ به این سوال که پرسپولیس چند سالی است که نتوانسته در تبریز تراکتورسازی را شکست دهد. فکر می‌کنید این روند ناکامی روز جمعه شکسته خواهد شد پاسخ داد: نمی‌دانم چه پاسخی به این سؤال بدهم. به هر حال در فوتبال برد و باخت وجود دارد.

 

 


MichaelUmanaمایکل اومانیا در خصوص شرایط تیم فوتبال پرسپولیس پیش از بازی این تیم مقابل تراکتورسازی در تبریز گفت: ما لیگ را خوب شروع نکردیم و الان زمان سختی برای ماست. در حال حاضر پرسپولیس به امتیاز نیاز دارد و ما باید در بازی با تراکتورسازی امتیاز بگیریم تا وضعیت‌مان در لیگ بهتر شود.

مدافع کاستاریکایی تیم فوتبال پرسپولیس داد: از آنجایی که همه بازیکنان در تمرینات پیش از آغاز فصل با یکدیگر نبودند و برخی بازیکنان دیر به تمرینات اضافه شدند متأسفانه زمان کافی برای هماهنگی نداشتیم اما شرایط قطعا بهتر خواهد شد.

 

 


Mohammad_Ansari_-_croppedمحمد انصاری درباره دیدار این هفته پرسپولیس مقابل تراکتورسازی خاطرنشان کرد: فکر می‌کنم در همه بازی‌ها به جز سایپا و پیکان بازی‌های فوق‌العاده‌ای انجام دادیم و قطعاً اگر بازیکنان دقت بیشتری داشته باشند می‌توانیم گل‌های زیاد بزنیم و همه حریفان را شکست دهیم.

 

 


1علی علیپور در مورد دیدار این هفته پرسپولیس مقابل تراکتورسازی در تبریز هم گفت: به هر حال بازی‌های لیگ برتر شرایط خاص خودش را دارد و ما قطعاً‌ همانند سایر بازی‌ها برای بردن وارد زمین می‌شویم و شک نکنید که همه تلاشمان را خواهیم کرد تا با امتیاز از تبریز به تهران برگردیم.

 Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :