به گزارش تبریزمن، دیدار دو تیم تراکتورسازی و پدیده از هفته نوزدهم مسابقات لیگ برتر عصر امروز در استادیوم یادگار امام (ره) تبریز برگزار خواهد شد. بازیکنان تیم پدیده قبل از بازی اظهاراتی داشتند که در ادامه می خوانید.

 

کریم احمدی:

هافبک دفاعی پدیده در مورد جدال این هفته شان برابر تراکتورسازی گفت: تراکتورسازی یکی از پرمهره ترین تیم های لیگ است که از سرمربی بادانش و باتجربه ای نیز بهره می برد. بازی در تبریز و زمین خانگی این تیم نیز شرایط را برای ما سخت تر خواهد کرد اما ما در بازی با تیم های بزرگ نشان داده ایم که برای پدیده غیرممکن وجود ندارد و امیدوارم در این دیدار هم روز خوب همه ما باشد و با نتیجه به مشهد بازگردیم.

 

احمد آل نعمه:

این بازیکن در مورد دیدار با تیم سابقش تراکتورسازی در هفته نوزدهم از رقابت‌های لیگ‌برتر نظرش را اینگونه بیان کرد: تراکتور تیم بزرگی است، ما بیرون از خانه بازی داریم و آنها همیشه داخل خانه تهاجمی بازی می‌کنند. خدا را شکر در این دو سال پدیده به تراکتور نباخته و این موضوع از لحاظ روحی به ما کمک می‌کند. ما در اولین بازی بخصوص در نیمه دوم خوب کار کردیم. درست است که یک بازی سخت با تراکتور داریم و این تیم کادرفنی و بازیکنان خوبی دارد ولی باید آنها را شکست بدهیم کاملا آماده بازی هستیم و امیدوارم بتوانیم نتیجه‌ای مطلوب کسب کنیم.

مهدی خیری:

هافبک گلزن پدیده مشهد در مورد دیدار با تراکتورسازی تبریز می‌گوید: تبریز برای ما خوش یمن بوده با تمام وجود به آنجا می‌رویم تا با امتیاز برگردیم و بعد از آن ۳ بازی پشت سر هم در مشهد داریم که باید در آنها به پیروزی برسیم و خودمان را در جدول بالا بکشیم.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :