به گزارش تبریزمن، fedd27d0-823b-4188-8b0d-7c972fe8b763میثم حسینی در خصوص اینکه چه عواملی باعث شد تا سیاه‌جامگان در میان تیم‌های قعرنشین لیگ قرار بگیرد، اظهار داشت: «تیم ما تلفیقی از بازیکنان جوان و با تجربه است و به همین خاطر نتوانست لیگ را خوب شروع کند. در حالی که به هماهنگی نسبی رسیده بودیم و آماده پیروزی بر حریفان می‌شدیم جدایی سرمربی تیم در روند صعودی ما تاثیر منفی گذاشت و همین تغییرات تا آمدن فرهاد کاظمی ادامه داشت. نیاز به زمان داشتیم تا تفکرات سرمربی جدید تیم در میان بازیکنان جا بیفتد و با توجه به تعطیلی‌های لیگ این اتفاق رخ داده است.»

مدافع سیاه‌جامگان درباره دیدار با تراکتورسازی در هفته دوازدهم ادامه داد:« بازی سختی داریم اما ما هم مقابل تراکتورسازی دست و پا بسته نیستیم. دقت کرده باشید، اکثر بازی‌هایمان را با اختلاف یک گل واگذار کردیم، امیدوارم این بار بازی‌مان را ببریم. ما با ۲ معضل در تبریز مواجه هستیم؛ یکی هواداران تراکتور که به این تیم شخصیت می‌دهند یکی هم هوای سرد تبریز است که شاید روی بازی ما تاثیرگذار باشد.»

محسن دلیرمحسن دلیر که فصل پیش پیراهن سرخپوشان تبریزی را برتن می‌کرد، درباره شرایط حال حاضرش در سیاه جامگان گفت‌وگویی انجام داد.

وی اظهار داشت: این هفته بازی سختی مقابل تراکتور داریم، اوضاع تمرینات رو به راه است، آقا فرهاد روی برنامه کار می‌کند و تیم در شرایط خوبی قرار دارد.  فوتبال حرفه‌ای است. دو سال پیراهن تراکتور را برتن می‌کردم و خاطرات خوبی از این تیم دارم ولی امسال با پیراهن سیاه جامگان باید مقابل این تیم قرار بگیرم. اگر با صلاحدید کادرفنی به میدان بروم، با جان و دل بازی می‌کنم همانطور که پارسال و سال قبلش با تمام وجود برای تیم شهرم کار می‌کردم امسال بازیکن سیاه جامگان هستم و هر چه توان دارم برای این تیم می‌گذارم.

بازیکن سابق تراکتورسازی گفت: باید بعد از چند ماه به تبریز برگردم. اصلا هم از تیم تراکتورسازی دلخور نیستم اتفاقا تیم شهرم هست و خیلی دوستش دارم ولی الان در سیاه جامگان زیرنظر آقافرهاد هستم کسی که قبلا هم با او کار کرده بودم و مربی خود من بوده مطمئن باشید جایگاه سیاه جامگان سیزده، چهاردهمی جدول نیست و اگر از بازی با تراکتورسازی سربلند بیرون بیایم تا رده‌های هفتم، هشتم جدول بالا می‌آییم. قطعا با آقا فرهاد به جایگاه خوبی در جدول در ادامه دست پیدا خواهیم کرد.

احمد کامداراحمد کامدار در مورد شرایط تمرینی سیاه جامگان گفت: چهارمین بار است که داریم بدنسازی می‌کنیم. دیروز هم یک بازی دوستانه با پدیده داشتیم که صفر ـ صفر شد، بازی خوبی بود و بچه‌ها در شرایط مناسبی قرار داشتند. امیدوارم که از بازی سخت تراکتورسازی با امتیاز برگردیم.

بازیکن سیاه جامگان در مورد بازگشت به تبریز و دیدار با تیم سابقش تراکتور نظرش را اینگونه بیان کرد: بعد از ۴، ۵ ماه قرار است دوباره تراکتوری‌ها را ببینیم. به جایی می‌روم که تمام بازی‌هایم را آنجا انجام دادم. حس خوبی دارم به هر حال تیم قبلی خودم و تیم شهرم است و قطعا تراکتورسازی را دوست دارم و بازی کردن مقابل این تیم سخت است ولی در حال حاضر به سیاه جامگان تعهد دارم.

هافبک سابق تراکتور که با دلخوری از این تیم جدا شد در مورد اینکه هنوز هم از مسوولان این تیم دلخور است یا خیر اینگونه توضیح می‌دهد: صددرصد هنوز هم ناراحتم البته از مسوولان نه تماشاچیان که برایم سنگ تمام گذاشتند. با من خوب رفتار نشد و با بی‌احترامی از تراکتور جدا شدم. من فکرش را نمی کردم تمام هافبک‌های تراکتورسازی بروند و آن وقت به من هم بگویند احمد تو مشکل داری و باید بروی تازه برای من تعیین تکلیف هم می‌کردند و می‌گفتند به گسترش برو. به هر حال همه این‌ها تمام شده و توکل من به خداست. ان‎شاءالله جمعه یک بازی خوب و تماشاگرپسند انجام دهیم.

کامدار در پایان در مورد اینکه با کدامیک از بازیکنان تراکتور رفاقت بیشتری دارد افزود: اخلاق من به نوعی است که وقتی دلم برای هم‌تیمی‌هاو دوستان سابقم تنگ می‌شود با آنها تماس می‌گیرم. با تمام بازیکنان تراکتور دوست هستم ولی از آنجایی که با نریمان‌جهان، آقایی و خالدشفیعی در گسترش و با میرهانی هاشمی و خلیل‌زاده در تیم‌ملی و جوانان هم‌تیمی بودیم و از این حیث با آنها رفاقت بیشتری دارم.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :