بخشدار مرکزی تبریز با ارایه ی آمار عملکرد بخشداری مرکزی تبریز، از رشد ۳۰۰ درصدی اعتبارات هزینه شده در روستاهای بخش مرکزی تبریز در شش ماهه اول سال ۹۵ نسبت به دوازده ماهه ی سال ۹۴ خبر داد.

به گزارش تبریزمن، رحیم قاسم زاده، ضمن گرامیداشت یاد شهیدان دولت، عملکرد بخشداری تبریز در دولت تدبیر و امید را تشریح کرد. وی با اشاره به پیگیری اصلاحات مدیریتی و ساختاری در بخشداری تبریز و دهیاری های تابعه در دولت تدبیر و امید از افزایش شفافیت های مالی در اجرای پروژه های عمرانی، تسهیل و تسریع فرآیندهای تصمیم گیری و اجرایی، نظارت مستمر بر عملکرد دهیاری ها و ادارات مربوطه خبر داد.

بخشدار تبریز، مطالعه و بازنگری  طرح هادی روستایی در ۲۱ روستای بخش مرکزی، شفافیت مالی و تقویت توان اجرایی شرکت  تعاونی دهیاری های بخش مرکزی، تسهیل و تدوین فرآیند صدور پروانه های ساختمانی، اصلاح ساختار مالی دهیاری های بخش مرکزی تبریز، اصلاح فرآیند واگذاری و نظارت بر پروژه های عمرانی، اصلاح فرآیند بررسی مصوبات شوراهای اسلامی روستایی، نظارت بر ساخت و سازهای غیرمجاز در محدوده های روستایی، پیگیری اتمام پروژه های نیمه تمام ادارات در بخش مرکزی، ممیزی املاک اراضی روستایی با مشارکت دانشگاه تبریز، پیگیری و بازسازی مدارس و خانه های بهداشت بخش مرکزی را از جمله اقدامات ساختاری و مدیریتی بخشداری مرکزی تبریز در دولت یازدهم معرفی کرد.

1

قاسم زاده با ارایه آمار و نمودارهای مربوط به عملکرد بخشداری مرکزی تبریز طی ۱۲ سال گذشته از افزایش اعتبارات روستاهای بخش مرکزی تبریز خبر داد. وی با اشاره به رشد ۳۰۰ درصدی هزینه های عمرانی صورت گرفته در شش ماه اول سال ۹۵ نسبت به دوازده ماهه ی سال ۹۴، از افزایش ۱۳ برابری عملیات عمرانی این مجموعه در دولت یازدهم نسبت به دولت دهم گفت و اضافه کرد که تمام تلاش مجموعه ی بخشداری تبریز تلاش در جهت آبادانی و رونق روستاهای این بخش در کنار قانون مداری، کاهش تخلفات و افزایش فعالیت های نظارتی متمرکز شده است.

رحیم قاسم زاده همچنین با اشاره به کمک های دولت در بخش اعطای قیر رایگان به دهیاری ها، از تخصیص و اجرای بیش از یکصد هزار تن آسفالت برای تکمیل و احیای راه ها و معابر روستایی خبر داد. بخشدار تبریز در انتها با تشکر از تمام عوامل بخشداری تبریز، دهیاری ها و شوراهای روستا، عملکرد عمرانی این مجموعه در سال ۹۵ را معادل با هزینه های عمرانی بخشداری تبریز از سال ۸۴ تا ۹۴ اعلام کرد.

2


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :