در حالی که تیم فوتبال سپاهان این روزها با حاشیه‌های ریز و درشت روبه‌رو شده و علاوه بر کسب نتایج ضعیف در بسیاری از موارد دیگر نیز دچار مشکلات است، بازیکنان تیم هم اعتصاب کردند و سر تمرین حاضر نشدند.

در حالی که پیش از دیدار سپاهان و سایپا هادی عقیلی با کادر فنی و مدیریت باشگاه دچار مشکل شده و در حقیقت قصد جدایی از این تیم را دارد و حتی اعلام کرده که هزینه‌های اردوی ترکیه تیم را هم این بازیکن پرداخته؛ دیروز هم بازیکنان در اعتراض به مشکلات مالی دست به اعتصاب زدند.

با اوج گرفتن بحران در اردوی تیم سپاهان در آستانه دیدار حساس با تراکتورسازی، جلسه هیئت مدیره این باشگاه برای بررسی شرایط موجود و پیشگیری از بروز مشکلات بیشتر دیروز تشکیل شد.

مشکلات مالی سپاهانی ها که روز گذشته باعث اعتصاب و عدم حضور در تمرین شده بود، با تلاش مسوولان استانی اصفهان امروز شکسته شد تا این تیم خود را مهیای دیدار حساس برابر تراکتورسازی کنند.

با وعده و وعیدی که مسوولان سیاسی، ورزشی استان اصفهان، زردپوشان که روز گذشته در تمرین حضور نیافته بودند، امروز تمرین خود را زیر نظر استیماچ برگزار کردند. با این حال اما به نظر می رسد شرایط همچنان در سپاهان روبراه نباشد و زردپوشان اصفهانی هم در موج مشکلات مالی باشگاه های ایران به کار خود ادامه دهند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :