رئیس فدراسیون فوتبال تاکید کرد بیان مطالب مربوط به قومیت ها در کشور به هیچ عنوان صحیح و جایز نیست

به گزارش تبریزمن، علی کفاشیان در ابتدا گفت: در مصاحبه من با مجری برنامه دید در شب که در شبکه آپارات منتشر شد. مجری برنامه به شوخی درخصوص باند اصفهانی ها در فدراسیون از من سوال کرد و من در پاسخ به ایشان ضمن بیان مطلب فوق(تاج سرکرده باند اصفهانی هاست) که کاملا به صورت طنز بیان شد وارد بحث جدی شدم و  با جدیت کامل در ادامه صحبت هایم اعلام کردم که من به هیچ عنوان به وجود یک باند اصفهانی در فدراسیون فوتبال اعتقادی ندارم.

علی کفاشیان رئیس فدراسیون فوتبال

وی در ادامه بیان کرد: ضمن اینکه در ادامه صحبت ها در این برنامه اعلام کردم که بیان مطالب مربوط به قومیت ها در کشور ایران به هیچ عنوان صحیح و جایز نیست.

به نقل از خبرگزاری مهر، به اعتقاد من همه ما ایرانی هستیم و در کشور عزیزمان زندگی می کنیم و بیان مطالب این چنینی در خصوص وجود قومیت ها در بخش های مختلف کشور درست نبوده و بهتر است به این بحث ها که در یک برنامه مطرح شده و بخش هایی از آن که به صورت شوخی  و طنز عنوان شده است، دامن نزنیم و به مابقی صحبت ها که به صورت جدی و در ادامه همان موارد عنوان شده است دقت بیشتری داشته باشیم که در این برنامه من با صراحت اعلام کردم که به هیچ به عنوان باند اصفهانی در فدراسیون فوتبال اعتقادی ندارم.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :