عضو شورای اسلامی شهر تبریز گفت: تصمیم‌گیری درباره آینده کادر فنی تیم ماشین‌سازی به شورای شهر ربطی ندارد و هیئت‌مدیره باشگاه شهرداری ماشین‌سازی باید این موضوع را بررسی کند.

به گزارش تبریزمن، سعید حاجی‌زاده درباره نتایج نه‌چندان خوب تیم ماشین‌سازی در رقابت‌های لیگ برتر، اظهار داشت: نتایج تیم ماشین‌سازی در لیگ برتر نگران‌‌کننده است. شاگردان خطیبی باید خیلی بهتر از این‌ها نتیجه می‌گرفتند، چون قرار گرفتن در قعر جدول در شان تیم ماشین‌سازی و بازیکنان نامی که این تیم دارد نیست.

وی در پاسخ به این سؤال که آیا تا کنون صحبتی در مورد نتایج تیم ماشین‌سازی در جلسات شورای اسلامی شهر تبریز انجام‌ شده یا خیر، گفت: تا کنون به‌صورت رسمی دراین‌باره صحبتی انجام ندادیم اما اعضای شورای شهر هم از نتایج ماشین‌سازی راضی نیستند.

عضو شورای اسلامی شهر تبریز با اشاره به شایعاتی که درباره کنار گذاشته شدن رسول خطیبی از هدایت ماشین‌سازی مطرح می‌شود، خاطرنشان کرد: تا کنون چنین چیزی نشنیدم.تصمیم‌گیری درباره آینده کادر فنی تیم ماشین‌سازی به شورای شهر ربطی ندارد و هیئت‌مدیره باشگاه شهرداری ماشین‌سازی باید این موضوع را بررسی کند.هر تصمیمی که آنان در هیئت‌مدیره بگیرند ما تابع آن هستیم.

به نقل از تسنیم، حاجی‌زاده تأکید کرد:پیشنهاد می‌کنم هیئت‌مدیره باشگاه شهرداری تبریز جلسه فوق‌العاده خود را تشکیل بدهد و به نتایج ضعیف ماشین‌سازی حساس باشد و آن را بررسی کند.


Galaxy S7 - 944 x 150

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :