به گزارش تبریزمن، اسماعیل جبارزاده دیدار حجت‌الاسالام روحانی با مردم تبریز و آذربایجان‌شرقی را اصلی‌ترین هدف سفر استانی هیئت دولت اعلام کرد و اظهار داشت: دیدار عمومی رئیس جمهور با مردم از ساعت ۹ و ۴۵ دقیقه روز چهارشنبه ۳۰ اردیبهشت در استادیوم تختی تبریز آغاز می‌شود.

وی به سایر برنامه‌های سفر استانی هیئت دولت نیز اشاره کرد و افزود: دیدار با خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران، برگزیدگان، روحانیون، سرمایه‌گذاران و تولیدکنندگان از جمله برنامه‌هایی است که با حضور رئیس جمهور در این سفر برگزار می‌شود.

جبارزاده با بیان این که از یک ماه پیش بررسی و ارزیابی پروژه‌های نیمه‌تمام استان در حال انجام است، گفت: همزمان با سفر استانی هیئت دولت، تعدادی از این پروژه‌ها که امکان بهره‌برداری از آنها وجود دارد، افتتاح و عملیات اجرایی تعداد دیگری از پروژه‌ها با دستور رئیس جمهور آغاز می‌شود.

وی افزود: فهرستی از پروژه‌های استان آذربایجان شرقی که امکان بهره‌برداری از آنها در دو سال آینده با تخصیص اعتبارات مورد نیاز وجود دارد تهیه شده است که در سفر استانی تقدیم رئیس جمهور می‌شود و ایشان اطلاعات کامل این پروژه‌ها و کیفیت تخصیص اعتبارات آنها را در این سفر اعلام می‌کنند.

استاندار آذربایجان‌شرقی از اعزام نمایندگان ویژه رئیس جمهور به شهرستان‌های استان خبر داد و گفت: نمایندگان دکتر روحانی از طرف ایشان مسائل و مشکلات مربوط به هر شهرستان را بررسی خواهند کرد.

وی افزود: امیدواریم سفر استانی هیئت دولت سفری پرخیر و برکت برای استان باشد و مردم استان شاهد دستاوردهای این سفر در روزها و سال‌های آینده باشند.

جبارزاده در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به اتفاقات بازی تراکتورسازی و نفت تهران، اظهار داشت: یکی از برنامه‌هایی که برای سفر استانی دولت پیش‌بینی کرده بودیم جشن قهرمانی تیم تراکتورسازی همزمان با دیدار عمومی رئیس جمهور بود که همه مقدمات آن نیز آماده شده بود، اما متاسفانه با اتفاقات پیش آمده این امر محقق نشد و جای این برنامه در این سفر خالی است.

وی با تاکید بر این که پیگیر قضایای پیش آمده از طریق وزارت ورزش و فدراسیون فوتبال هستیم، افزود: شخص رییس جمهور نیز در جلسه هیئت دولت و پس از گزارش وزیر ورزش و جوانان نسبت به بررسی دقیق موضوع و برخورد قانونی با خاطیان دستور صریح داده است و ما نیز تا حصول نتیجه پیگیری می‌کنیم.

جبارزاده تصریح کرد: امیدواریم بتوانیم در فرصت مناسب دیگری از تمام ورزشکاران استان به‌ویژه بازیکنان تیم تراکتورسازی قدردانی کنیم، هرچند تراکتورسازی از نظر ما همیشه قهرمان است و مانند همیشه از این تیم حمایت می‌کنیم.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :