به گزارش تبریزمن، دو تیم تراکتورسازی تبریز و نفت تهران از ساعت ۱۸:۰۰ روز جمعه در هفته اول رقابت های لیگ برتر به مصاف هم خواهند رفت تا قدم اول را در روند صعود به صدر جدول و قرار گرفتن در بین مدعیان اصلی مقام قهرمانی بردارند.

دیدار دو تیم تراکتورسازی و نفت تهران در حالی از ساعت ۱۸ روز جمعه ۹۴/۵/۹ برگزار می‌شود که کمیته بلیت‌فروشی باشگاه تراکتورسازی زمان آغاز بلیت‌فروشی این دیدار را مشخص کرد.

طبق اعلام این کمیته بلیت‌های این دیدار از ساعت ۱۴ در گیت های فروش بلیط استادیوم یادگار امام (ره) تبریز به فروش می‌رسد.

همچنین دارندگان کارت هواداری که بلیت‌های خود را به‌صورت آنلاین از طریق بخش فروشی اینترنتی وب‌سایت رسمی باشگاه خریداری می کنند می‌توانند از تخفیف ۲۰ درصدی در بلیط های خود برخوردار شوند. گیت شماره ۱۴ استادیوم یادگار امام(ره) برای دارندگان کارت های هواداری اختصاص یافته است .

بدون شک جدا از قدرت بالای دو تیم و رتبه های خوبی که در فصل گذشته لیگ برتر کسب کردند، حواشی فوق العاده خبرساز ایجاد شده در بازی پایانی رقابت های لیگ برتر که حکم فینال بازی ها را نیز داشت، یکی از اصلی ترین دلایل حساسیت و جذابیت این دیدار می باشد.

دیدار دو تیم در حالی در مقابل نزدیک به ۱۰۰ هزار نفر از هواداران تراکتورسازی با نتیجه تساوی جالب ۳ بر ۳ خاتمه یافت که شایعه تساوی سپاهان و نیز قطع ابزار های ارتباطی به همراه اشتباهات محرز و عجیب داوری، باعث ایجاد علامت سوال ها و نقاط مبهم زیادی در برابر این بازی شد که هنوز اطلاعات روشنی هم دراین باره منتشر نشده است.

با این حال هر دو تیم تراکتورسازی و نفت تهران با تقویت تیم های خود و جذب نفرات جدید و اضافه کردن آن ها به ترکیب خود، گذشته را نسبتا فراموش کرده و به فکر کسب نتایج عالی در فصل جدید رقابت های لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا می باشند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :