نماینده شرکت توسعه و نگهداری امکان ورزشی گفت: پیمانکار اصلاح و ترمیم ورزشگاه یادگار امام(ره) تعهد داده است که در زمان اعلام شده به تعهد خود عمل کند.

به گرارش تبریزمن، شاهین درستکار  اظهار داشت: اصلاح و ترمیم زمین ورزشگاه یادگار امام به دلیل استفاده ۱۵ ساله از این میدان اجتناب‌پذیر بود و با پایان لیگ برتر عملیات اجرایی ترمیم چمن این ورزشگاه آغاز شد.

وی افزود: طرح تعویض چمن و سامانه گرمایشی این استادیوم در مرحله اجرای زهکشی‌های زیرزمینی، تهیه و پخش و تسطیح مصالح و لوله‌گذاری‌ بوده و اجرای خطوط لوله سیستم گرمایشی به طول تقریبی ۳۵ کیلومتر و نیز تهیه لوله‌های آبیاری مکانیزه نیز در محل استادیوم در حال انجام است.

نماینده شرکت توسعه و نگهداری امکان ورزشی اضافه کرد: طبق قرارداد با پیمانکار شروع این طرح از ۱۰ خرداد بوده و ۶۰ روز کاری برای ترمیم و اصلاح زیرساخت‌های زمین چمن و ۳۰ روز نیز برای کشت و آزمایش چمن در نظر گرفته شده است و برای هر روز تاخیر جریمه سنگینی برای پیمانکار در نظر گرفته شده است.

دستکار تأکید کرد: چمن ورزشگاه به صورت رول خواهد بوده و برای اولین بار با استانداردهای جدید بین‌المللی در تبریز پهن خواهد شد و ۱۰ سال نیز ضمانت دارد و نمونه از این چمن می توان به ورزشگاه بارسلونا اشاره کرد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :